Presunúť na hlavný obsah

Retuš im pomohla k dokonalým krivkám, realita je však iná: Toto sú prešľapy najslávnejšieho rodinného klanu

Zahraničné celebrity

Známe porekadlo hovorí o tom, že aj majster tesár sa utne. Je tomu tak aj v prípade členiek slávneho Kardashian-Jenner klanu. Celebritné krásky rozhodne nie sú vo svete sociálnych sietí nováčikmi. V honbe za zdanlivou dokonalosťou sú ochotné použiť všetky prostriedky. No nie vždy úspešne!

Retuš nie je v showbiznise žiadnou novinkou. Printové médiá používajú na titulkách svojich magazínov fotografie prikrášľujúce realitu celé roky. Príchodom sociálnych sietí sa proces budovania pseudodokonalosti zjednodušil. Navyše sa s aplikáciami, ktoré vás jedným klikom zbavia všetkých chybiček krásy sa akoby roztrhlo vrece. Problematické partie? Nedokonalá pleť? Úzke pery? Žiaden problém! Mnohé celebrity používajú svoje digitálne upravené “ja” na to, aby svojich fanúšikov presvedčili o ich dokonalosti. 

Dokonalé za každú cenu

Tzv. Kardashian-Jenner klan netreba nikomu predstavovať. Úprimne pochybujeme, že sa nájde niekto, kto by o nich nepočul. Každý deň nás zaplavujú novinkami z ich súkromia a nemožno im odoprieť fakt, že majú silné slovo v oblasti trendov a súčasného vnímania krásy. Jedným dychom však treba dodať, že sa nejedná o krásu prirodzenú. Plastické operácie, výplne, injekcie a ďalšie vylepšenia. Ničomu z toho sa Kardashianky nebránia. Keďže nemajú zábrany podstúpiť invazívne vylepšenia, použitie “skrášľovacích” aplikácii skutočne nikoho neprekvapí. 

Aj majster tesár sa niekedy utne

Prominentné krásky sledujú na sociálnych sieťach doslova milióny fanúšikov. Keďže sa živia predovšetkým svojim vzhľadom, ich followeri na ne majú vysoké nároky a každému ich záberu venujú mimoriadnu pozornosť. Toto sú tie najmenej vydarené pokusy, pre ktoré boli slávne sestry fanúšikmi obvinené z retuše. A nie veľmi podarenej…

Neprehliadnite: Najkrajšie šaty tejto jari: Máme pre vás štýly, v ktorých môžete tento symbol ženskosti nosiť

Khloe Kardashian

Jedna z najnovších fotografií, ktorú Khloe zverejnila na svojom Instagrame je trošku kontroverzná. Followeri upozornili na podozrivý počet prstov na jej ľavej ruke. Koľko ste ich napočítali vy?

Kim Kardashian West

Kim Kardashian West sa zrejme ešte nepoučila. Viackrát ju z používania retuše usvedčili práve “zvlnené” dvere v pozadí. V tomto prípade to nie je inak.

Prečítajte si tiež: Jedna z najštýlovejších žien po 60-tke: Carine Roitfeld preberá žezlo po tom, čo nás opustil Karl Lagerfeld

Kris Jenner

O tom, že má hlava klanu - Kris Jenner na svoj vek výbornú postavu, niet pochýb. Bystrému zraku jej fanúšikov však neušla podozrivá krivka v drevenom obložení pod jej ramenom.

Kendall Jenner 

Kendall býva označovaná za tú zo sestier, ktorá v najmenšej miere holduje vylepšeniam. Napriek tomu, že sa živí ako profesionálna modelka, múr za ňou ju usvedčuje z toho, že si k plochejšiemu brušku dopomohla inak ako cvičením. 

Kylie Jenner

Ani najmladšia Kylie sa nevyhla špekuláciám o používaní photoshopu. Podobne, ako jej sestry, aj ona si zakladá na svojom pozadí. Fanúšikovia jej však vytkli až príliš natiahnuté vrecká. Čo si myslíte vy?

Diskusia k článku

comments powered by Disqus