Presunúť na hlavný obsah

Express make-up, ktorý vám zaberie len tri minúty: Pozrite sa, ako to hravo zvládnete a docielite oslnivý efekt

Feminity

Pokiaľ aj vy každé ráno bojujete s časom a nestíhate, máme pre vás skvelý tip, vďaka ktorému si vychutnáte aj rannú kávičku. Líčenie, ktoré vám zaberie maximálne tri minúty a napriek tomu, budete vyzerať perfektne.

Ak chcete vyčarovať perfektný, dlhotrvácny a jednotný make - up, ktorý vás rozžiari, dokážete to aj v naozaj v naozaj krátkom čase. Navyše vám stačí len pár základných produktov, pomocou ktorých eliminujete známky únavy budete pôsobiť sviežo. Toto je presne niečo pre ”busy” ženy a tie, ktoré nikdy nič nestíhajú.

Sledujte video: VIDEO: Mačacie líčenie dodá vášmu pohľadu drámu: Linka sa hodí každej žene, takto postupujte pri jej maľovaní

Prvý krok: Začnite korektorom

To čo nevyhnutne potrebujete a čím musíte začať je korektor. Naneste ho na tmavé miesta na pokožke, ktoré potrebujú dodať farbu. Ide o oblasť pod očami, medzi obočím, jamku v brade, nosoperovú ryhu a okolie lícnych kostí. Nezabudnite si však zvoliť korektor, ktorý je skôr hydratačný ako púdrový. práve vtedy skryjete drobné nedostatky a docielite presne efekt, ktorý chcete.

Druhý krok: Kompaktné krytie

Z rady make - upov, siahnite skôr po tých kompaktných. Ľahšie sa nanášajú, ideálne a veľmi rýchle je to práve pomocou hubky, ktorá k nim jednoducho patrí. Make  - up nezabudnite zľahka zafixovať púdrom. S ním to vša neprežeňte a tu platí pravidlo, že menej je viac. Ak totiž použijete príliš veľa púdru, zbytočne len zvýrazníte mimické vrásky. Na oči skúste krémový tieň, skôr v pastelových odtieňoch. Následne nezabudnite na maskaru. Dokonalé obočko docielite základnou tyčinkou s aplikátorom. Nezabudnite, že odtieň by nemal byť ani príliš svetlý, ani tmavý. Všetko prispôsobte odtieňu vašich vlasov.

Mohlo by vás zaujímať: Lesklé pery, ktoré budú pôsobiť šťavnato a luxusne zároveň: Tieto produkty noste so sebou v kabelke

Tretí krok: Rozžiarenie 

Práve pery a líčka sú to, čo vás rozžiari a vďaka čomu budete pôsobiť oslnivo. Nebojte sa ružovej, či koralovej. Na pery voľte skôr ľahkú, krémovú textúru, ktorá vás nesklame ani počas teplejších dní. Nie je nič horšie ako šupinky na perách a na nich nanesený rúž. Práve preto odporúčame používať produkty, ktoré obsahujú aj výživné zložky. Má to svoj zmysel. Čo sa týka líčok, ružová je super, avšak opäť to nepreháňajte. No keď ich nemáte po ruke, dobrú službu urobí aj rúž. Naneste si ho na miesto, ktoré sa vám ukáže pri úsmeve. Poťukajte prstami a líčka sú hotové. Verte, že celý tento proces vám skutočne nebude trvať dlhšie ako tri minútky. Neveríte? Tak to skúste!

Ako dlho Vám trvá ranný make -up?

spolu hlasovalo 58 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe