Presunúť na hlavný obsah

Aj keď nemá miery 90:60:90, neustále dokazuje, že vie byť sexi: Nehanbí sa za svoje telo a vyvracia tento mýtus

Zahraničné celebrity

Ashley Graham je vo svete šoubiznisu už istý čas známa, no zdá sa, že popularitu si získava čoraz viac. Najnovšie inšpiruje mnohé plus size dámy svojimi stylingami, veď posúďte sami.

Plus size ženy dokážu byť sexi a všetko závisí od ich postoja k svojmu telu. To, ako sa človek cíti vo svojom vlastnom tele sa odráža na jeho spokojnosti navonok. Ashley Graham sa stala svetoznámou práve vďaka tomu, že išla s kožou na trh. Nehanbila sa za svoju nadváhu, ale napriek tomu sa rozhodla niečo so svojou postavou robiť. Postupným menením životosprávy a začlenením cvičenia do svojej dennej rutiny sa z nej začala stávať oveľa viac príťažlivejšia a vyrovnanejšia žena. 

Čítajte tiež: Mamička 4 detí valcuje internet: Keď uvidíte, aké hviezdy urobila z týchto anjelikov, pochopíte

Nemá krivky XS, ale je z nej sexi žena

Ashley ani dnes nemá miery 90:60:90, ale predsa len sa niečo na jej výzore zmenilo. Má obrovský dar a jej tvár je natoľko fotogenická, že z nej ťaží dodnes a okrem pózovania v plavkách sa z nej postupne stáva žena, ktorá je pre podobné typy inšpiratívna aj čo sa týka stylingu a výberu oblečenia. 

Ženy, ktoré majú podobný typ postavy alebo dokonca len väčšie poprsie vedia, že nájsť vhodné oblečenie pre svoju konfekciu, nie je jednoduché. V Amerike je to o čosi ľahšie, ale európske ženy si musia zabezpečiť poriadnu dávku trpezlivosti. Keď už nájdu vhodné oblečenie, o tom, aby pôsobili žensky a sexi ani nesnívajú. Táto svetoznáma brunetka sa však čoraz viac zúčastňuje spoločenských udalostí a tomu prispôsobuje aj výber oblečenia.

Inšpiruje výberom oblečenia a učí ženy, ako byť chic

To, že sa Ashley rozhodla ísť touto cestou a prijať sa takú, aká je, jej zabezpečilo miesto na rôznych spoločenských udalostiach. Tým, že je častejšie na očiach tak môžeme sledovať aj jej outfity. Práve inšpirácia pre ženy, ktoré strávia pred šatníkom hodiny môžu odpozerať, ako to táto brunetka robí. Vždy je totiž chic a zachováva si pritom svoju ženskú stránku, veď posúďte sami.

Vyvracia mýtus, že plus size ženy by nemali nosiť krátke šaty

Najčastejšie čelia tieto ženy kritike, že by nemali nosiť krátke šaty alebo mini sukne. Aj tu však platí pravidlo, všetko s mierou. Pri stylingu sa musíte držať estetiky, ale to neznamená, že jediné, po čom musíte siahnuť sú nohavice alebo byť zahalená od hlavy po päty. Ashley nosí pomerne často šaty a práve v nich vyzerá niekedy opticky štíhlejšie ako v nohaviciach. 

Mohlo by vás zaujímať: Saténové midi sukne: Móda sa opakuje a z bielizňových šiat sa stala sukňa, ktorú môžete ľahko kombinovať

- Najčítanejšie -