Presunúť na hlavný obsah

Mamička 4 detí valcuje internet: Keď uvidíte, aké hviezdy urobila z týchto anjelikov, pochopíte

Zahraničné celebrity

Mladá mamička Janene Crossley sa pýši štyrmi nádhernými deťmi, z ktorých urobila doslova hviezdy. Jej kreativita nielen v obliekaní nepozná hranice, veď posúďte sami.

Janene sa rozhodla mapovať svoju cestu materstvom, pričom dnes už je hrdou mamou štyroch detičiek, z toho má dokonca jedny dvojčatá. Aj keď starostlivosť o štyri ratolesti jej berie všetok čas, snaží sa brať všetko s úsmevom. 

Určite si nenechajte ujsť: Najkrajšia narodeninová oslava detskej ikony: Na pohľad pompézna udalosť, jej mama však odkazuje jasné posolstvo

Estetického ducha v sebe nezaprie

Kráska z Texasu má estetiku v krvi a to sa odráža aj na jej záberoch. Hravosť a zmysel pre detail odrážajú samotné stylingy, do ktorých celú rodinu rada oblieka. S detičkami si tak užije veľa zábavy aj pri tomto a je bezodným zdrojom inšpirácie. Dokonca ich poobliekala na jednej z fotografií do úboru v štýle chyžných a pôsobili veľmi roztomilo.

Okrem citu pre módu v sebe nezaprie ani vášeň pre interiér. Všetko je perfektne zladené a má svoje miesto. Keďže má veľkú rodinu, je dôležité, že doma trávia veľa času a potrebuje mať okolo seba aj priestor. Mnohé mamičky po pôrode nemajú čas venovať sa sebe, nie to ešte cvičeniu. Janene má však aj na toto odpoveď. Domov si zadovážila niektoré stroje na cvičenie.

Fitness a zdravý životný štýl jej nie je ukradnutý

Sympatická blondínka priznáva, že okrem vášne pre módu a interiér má inklinuje tiež k zdravému životnému štýlu. Všetky tieto radosti vidno na záberoch, o ktoré sa delí so svojim publikom. Je tak inšpiráciou pre mnohé mladé mamičky. Janene totiž ide príkladom v tom, že všetko sa dá, keď sa chce. Domov si zaobstarala stacionárny bicykel a popri deťoch stíha aj to.

Neprehliadnite: Ctižiadostivá, zmyselná, či s materinskými sklonmi: Znamenie vášho partnera prezradí, po akej žene naozaj túži

Hello Ivory Rose

Blondínka na svojom blogu Hello Ivory Rose ponúka rady a inšpiráciu mnohým ženám, ktorým je jej životný štýl blízky. Možno práve tým motivuje ženy k tomu, aby sa nebáli mať viac detí ako jedno alebo vôbec rodinu. Byť matkou dokáže byť aj zábava a netreba brať všetko veľmi vážne. Jej samej zostáva úsmev na tvári a teší sa z každého prežitého momentu s nimi, ako aj so svojím manželom. Mimochodom, ten sa z času na čas tiež objavuje na fotografiách a je to veľký sympaťák.

- Najčítanejšie -