Presunúť na hlavný obsah

Luxusná rodinka Rusky Eleny Perminovej: Má o niekoľko rokov staršieho muža, no v tejto veci idú všetkým príkladom

Zahraničné celebrity

Krásna bohatá Ruska Elena Perminova aj so svojím manželom Alexandrom vychovávajú svoje deti k jednej špecifickej veci.

Nielenže je krásna, ale aj úspešná a k tomu bohatá. Tento luxus však nespadol modelke Elene Perminovej z neba. Tvrdá práca a správa jej vlastných firiem jej zaberá nemálo času. Okrem toho spolu s manželom Alexandrom vychovávajú aj tri utešené deti- dvoch chlapcov a jedno dievča, ktoré sa krásou veľmi ponáša na svoju mamu Elenu.

Prečítajte si tiež: Vlasové premeny Simony Krainovej: Ženy s podobnými črtami tvare si môžu dopriať tieto typy účesov

Aktívni od malička

Aj keď medzi deťmi nemajú veľké časové rozdiely, manželia ich výchovu zvládajú na jednotku a ešte aj pri tom skvelo vyzerajú. Modelka Elena nedá dopustiť na zdravý životný štýl a jej jedálniček obnáša samé telu pozitívne látky. Okrem toho sa snaží aj svoje deti viesť k športovým aktivitám. 

Domáca telocvičňa je najobľúbenejším miestom v ich dome

Čas, ktorí rodičia trávia s deťmi sa snažia tráviť aktívne. Ukazujú im, že už od útleho veku sa dá športovať a milovať pohyb. Modelka Elena Perminova v domácej posilňovni cvičí denne. Nemôže chýbať populárna jóga, ale aj silové cvičenia so závažiami či s vlastnou váhou, ktoré jej postavu zachovávajú neustále v najlepšej forme.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lena Perminova (@lenaperminova),

Ani partner nie je výnimkou!

Aj keď je manžel Eleny, Alexander, o pár rokov starší, nie je to na ňom ani troška vidieť! Svojimi športovými výkonmi môže konkurovať vždy krásnej Elene. Nedá dopustiť na posilňovacie cvičenia, vďaka ktorým zvyšuje svoju mužnosť.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @ alexanderlebedev_,

Mohlo by vás zaujímať: Plus size modelka, ktorá si získala toľký obdiv: Vďaka tomuto je Ashley Graham sebavedomá aj v plavkách

Nová generácia cvičí tiež

Malá dcérka Eleny a Alexandra má už teraz za sebou pár fotení na kampane. Krásu totiž zdedila po mame, ktorá ju k modelingu aj vedie. Svoju malú baletku však rada vidí aj v domácej posilňovni, kde môže tancovať o stošesť a vybiť tak potrebnú detskú energiu aktívnym spôsobom. Chlapci sú tiež súčasťou zdravo žijúcej rodiny. Dvaja synovia milujú svoju mladšiu sestričku a s rodičmi radi cestujú po celom svete. 

 

 

- Najčítanejšie -