Presunúť na hlavný obsah

Ako sa udržuje roky vo forme Kate Middleton? Stačí lyžička tejto potraviny pred spaním a ručička na váhe pôjde dolu

Feminity

Vojvodkyňa Kate Middleton sa môže roky pochváliť perfektnou figúrou. A nám sa podarilo odhaliť, čomu za ňu vďačí.

Vojvodkyňa Kate Middleton sa vždy mohla pochváliť skvelou figúrou. V každej situácii a za každých okolností, vyzerala vždy perfektne. A hoci je mamou troch ratolestí, aj po každom jednom pôrode sa dostala expresne rýchlo do formy. Ako to táto žena robí? Nám sa to podarilo odhaliť.

Mohlo by vás zaujímať: Ako vyzerá kedysi najkrajšie dievčatko sveta po rokoch? Táto vlastnosť jej pomohla zaradiť sa medzi elitu

Malý zázrak na počkanie

Kate je na očiach verejnosti každý deň a ako manželka následníka britského trónu sa musí o seba aj príkladne starať. Dokonalý look sa od nej jednoducho očakáva. Kate to dobre vie a práve preto dodržiava niekoľko prísnych zásad, z ktorých neupúšťa. Samozrejmosťou je zdravá a vyvážená strava založená na rastlinných bielkovinách, kávu pije len bezkofeínovú, pravidelne dodržuje detox, kedy je len zeleninu a ovocie a nikdy nevynechá raňajky. Miluje ryby a často si na tanieri dopraje lososa, či tresku. Okrem zdravých potravín nedá dopustiť na koreniny. Najmä chilli. Kapsaicín, ktorý sa tu nachádza, totiž zrýchľuje činnosť metabolizmu, čo znamená, že telo rýchlejšie a lepšie spaľuje prebytočnú energiu. No aj ona si pomáha malými vychytávkami. Najmä pred spaním si vždy dopraje lyžičku medu. Ten má totiž na figúru skvelý vplyv.  Dokáže vyvolať prospešné metabolické zmeny.

Na toto nedá dopustiť

Hoci sama Kate neholduje sladkostiam, med je niečo, čo si pravidlene a s čistým svedomím dopraje. Ide totiž o jedinečnú kombináciu prírodných cukrov. Vojvodkyňa si dáva presne jednu lyžičku, tesne pred spaním. Pýtate sa aký to má význam? Na chudnutie zásadný. Vďaka tomu, odoláte chuti na sladké počas nasledujúceho dňa a tuky budete spaľovať dokonca aj počas spánku. Stovky stopových prvkov v každej lyžičke medu zmenia spôsob, akým funguje váš metabolizmus. Na rozdiel od bieleho cukru nezaťaží trávenie a dodá mozgu dostatok energie. Predídete tak tzv. efektu ”hladného mozgu” a ďalší deň eliminujete chuť na sladké. 

Skvelý pomocník pri cvičení

Med je ideálnym zdrojom energie. Kate si ho pravidelne dopraje aj počas záťažového cvičnia. Stačí ak si rozpustíte lyžičku medu v teplej vode a toto pojíjate počas tréningu. No a evidentne to funguje, keďže Kate má postavičku ako prútik. Čo poviete?

Prečítajte si tiež: Z dcérky Leny Perminovej sa stáva fashion ikona: Vďaka tomuto si dievčatko získalo tisícky fanúšikov po celom svete

Skúsite tento malý trik Kate Middleton aj vy?

spolu hlasovalo 708 ľudí

Áno
598
Nie
110

- Najčítanejšie -