Presunúť na hlavný obsah

Ako vyzerá kedysi najkrajšie dievčatko sveta po rokoch? Táto vlastnosť jej pomohla zaradiť sa medzi elitu

Feminity

Keď mala šesť rokov, označili ju za najkrajšie dievčatko na svete. Vekom je ešte očarujúcejšou. A za svoj úspech vďačí aj jednej svojej vlastnosti. Máte ju aj vy?

Rozkošná tvárička, veľké modré oči, plné pery a krásne vlasy. Francúzska modelka Thylane Blondeau má 17 rokov a žne jede úspech za druhým. Avšak nielen jemné črty a anjelská tvár sú jej najväčšou devízou. Čo stojí za úspechom tejto It girl? 

Mohlo by vás zaujímať: Kate Middleton odhalila svojich expartnerov: Pozrite si, s akými mužmi randila pred Williamom

Kariéra od "plienok"

Thylane, celým menom Thylane Léna-Rose Loubry Blondeau, sa narodila 5. apríla 2001. Jej mama herečka a moderátorka Véronika Loubry spolu s manželom francúzskym futbalistom Patrickom Blondeau, nikdy dcérke nebránili v kariére. Sama jej mama totiž módu miluje. Thylane ako štvoročná predvádzala pre Jeana Paula Gaultiera.  A tomu sa povie skutočne sľubne rozbehnutá kariéra hneď od začiatku. 

Vďaka tejto maličkosti sa zaradila medzi elitu

Najviac sa však do povedomia verejnosti dostala, keď ako desaťročná nafotila kampaň do prestížneho magazínu, kde ju označili za sexsymbol. Práve tento moment rozpútal jej modelingový život závratnou rýchlosťou. Hoci až tento rok oslávi osemnáste narodeniny, modelingu sa venuje naplno neuveriteľných trinásť rokov. Thylane sa objavila na titulkách najprestížnejších magazínov, predvádzala pre Dolce & Gabbana. Aj napriek tomu, že má len 168 cm, čo je pre prehliadkové mólo menej ako sa očakáva, patrí medzi elitu. Je to nielen tým, že je očarujúca, ale aj jednou jej vlastnosťou. 

Od malička u Thylene mama podporovala odvahu a nebojácnosť. Vždy jej hovorila, že dokáže, čokoľvek si zaumieni. A ona sama si to vzala k srdcu. Práve odvážnosť je niečo, čím si získala aj ikonických návrhárov. Nebála sa akejkoľvek výzvy. Práve naopak, vždy chcela ostatným naokolo, no najmä sebe dokázať, že zvládne všetko. A vyzerá to, že jej to v kariére veľmi pomáha. Navyše mnohí ľudia z branže chvália aj jej precíznosť a zmysel pre detaily. Takkže pár chýbajúcich centimetrov v rámci výšky nikto nerieši. Thylane zaujme kdekoľvek sa objaví, má jedinečný štýl, preferuje minimalistický look a za každých okolností je chic. Inšpiráciou sú pre ňu Cara Delevingne, Gigi Hadid a Barbara Palvin. Brunetka sa stala miláčikom módného sveta. 

Prečítajte si tiež: Kráľovský potomok Meghan a Harryho by sa mal narodiť v tomto znamení: Na akých vlastnostiach bude môcť stavať?

Nohami pevne na zemi

Aj napriek viac ako sľubnej modelingovej kariére, nezáhaľa ani v iných oblastiach. Miluje tanec, plávanie, hru na piano a chcela by sa stať herečkou. Hoci mnoho ľudí tvrdí, že príliš skoro vstúpila do dospeláckeho sveta, ona sama to tak necíti.

Vo viacerých rozhovoroch uviedla, že ju kariéra rozhodne neukrátila o detstvo. Jej mama bola vždy ori nej, podporovala ju a zároveň chránila. Bola to práve ona, kto rozvíjal jej potenciál. Thylane v pomerne mladom veku získala slobodu a job snov. Možno oveľa skôr ako si kedy dokázala predstaviť. Ona sama je však veľmi spokojná a šťastná. Veď kto môže povedať, že si v 17- tich tykal dokonca s veľkým Domenicom Dolcem?


Páči sa Vám Thylane Blondeau?

spolu hlasovalo 730 ľudí

Nie
62

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus