Presunúť na hlavný obsah

Bývalí partneri Meghan Markle: S týmito mužmi randila predtým, ako sa stala členom kráľovskej rodiny

Zahraničné celebrity

Meghan Markle, dnes už vojvodkyňa zo Sussexu, má za sebou tiež svoju vlastnú partnerskú minulosť. Predtým, ako sa stala súčasťou britskej kráľovskej rodiny, prežila svoje vlastné preplakané porozchodové noci i šťastné romániky. Kto sú muži z Meghaninho bývalého života?

Keď začala Meghan v lete 2016 oficiálne chodiť s princom Harrym, na jej minulosť sa úplne prirodzene zabudlo. Meghan sa stala dôkazom toho, že z každej ženy môže byť princezná, stačí iba nájsť svojho princa. O Meghaninu bujnú minulosť sa však postarali hlavne títo muži, s ktorými prežila svoje šťastné okamihy i bolestivé rozchody. 

Mohlo by vás zaujímať: Kate Middleton odhalila svojich expartnerov: Pozrite si, s akými mužmi randila pred Williamom

Prvý chlapec, ktorého pobozkala – Joshua Silverstein

Meghan Markle v jednom rozhovore priznala, že svoju prvú pusu dostala ako 13-ročná, počas letného tábora, ktorý sa niesol v znamení divadla. Tým šťastným mal byť práve herec Joshua Silverstein. Stalo sa tak v Los Angeles, keď bola Meghan ešte úplne neznámou dievčinou. 

Jedno rande a dosť! – Simon Rex

Známa je príhoda, ktorá spája Meghan Markle, dnes uznávanú módnu ikonu a budúcu mamičku, a herca Simona Rexa. Ten mal možnosť chodiť s Paris Hilton, ale okrem iného účinkoval aj v pár porno filmoch. Veľmi sa nepreslávil ani svojim rappovaním a herectvom. Meghan ho odmietla po ich spoločnej romantickej večeri – z jeho dychu totiž cítila cesnakový chlieb. 

Bývalý manžel – producent Trevor Engelson 

Vzťah medzi Meghan Markle a Trevorom Engelsonom, producentom a vyhľadávačom talentov v LA, začal niekedy v roku 2004. Po siedmych rokoch spoločného randenia sa rozhodli preniesť svoj vzťah na vyšší level a svoje „áno“ si povedali 10. septembra 2011 v hoteli Jamaica Inn v mestečku Ocho Rios. Obrad trval iba 10 minút, avšak samotná svadba pozostávala zo 100 hostí a štyroch dní oslavovania. Netrvalo však dlho a už v auguste 2013 žila dvojica oddelene. Meghan sa údajne odhodlala k odvážnemu kroku – Engelsonovi poslala poštou svoju obrúčku i zásnubný prsteň tesne po rozvode.

Iba známosť? – profesionálny golfista Rory McIIroy

Ani Meghan Markle ani profesionálny golfista Rory McIIroy svoj vzťah nikdy neprezentovali na verejnosti. Bol iba menšou aférkou, stretávali sa a trávili spolu čas v roku 2014, po tom, čo Rory zrušil zasnúbenie s tenistkou Caroline Wozniacki. Na sociálnych sieťach však spôsobili menšie narážky na spoločné randenie, keď spolu nahrali vtedy populárnu ice bucket challenge. Rory bol tým šťastlivcom, ktorý mal možnosť vyliať vedro plné ľadu na hlávku terajšej členky kráľovskej rodiny.

Šéfkuchár Cory Vitiello

V prípade Meghan Markle sa vyplnilo staré známe: „láska prechádza cez žalúdok.“ Krátko po rozvode, v roku 2014 začala Meghan chodiť s kanadským šéfkuchárom Corym Vitiellom, ktorý vlastnil reštauráciu The Harbord Room v centre Toronta. Podľa zdrojov blízkych vojvodkyni zo Sussexu, v nej trávila veľa času práve pri natáčaní seriálu Suits. V tom období bola Meghan verná aj svojmu blogu o varení, práve preto sa zdalo, že s Corym tvoria naozaj pôsobivý pár. Rozišli sa v roku 2016, fotografia, na ktorej Meghan sedí Corymi na kolenách vznikla ešte v máji toho roku. 

Prečítajte si tiež: Kráľovský potomok Meghan a Harryho by sa mal narodiť v tomto znamení: Na akých vlastnostiach bude môcť stavať?

Princ Harry

A koniec rozprávky o Meghan Markle už všetci dobre poznáme. S princom Harrym začala Meghan Markle chodiť oficiálne v roku 2016. Ich spoločná svadba vo Windsordskom zámku sa konala 19. mája 2018. Prvý potomok sa má narodiť už na jar tohto roku! 

Diskusia k článku

comments powered by Disqus