Presunúť na hlavný obsah

Meghan Markle a význam jej tehotenského triku: Toto pravidlo si v obliekaní osvojila a vyzerá naozaj úžasne

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa zo Sussexu si pravidlá kráľovskej rodiny berie k srdcu, mení však ich zásady. Jej kombinácie ohurujú celý svet. Ako to, že Meghan Markle vždy pôsobí ako stelesnenie elegancie? Táto jej rada pomôže so stylovaním aj vám.

Celý svet vždy s údivom očakáva štýlové kombinácie, ktoré si počas slávnostných akcií na seba oblečie Meghan Markle. Jej tehotenský štýl sa nezmenil od toho, ktorý obľubovala ako herečka. Kreácie s bielou blúzkou sme mali možnosť na nej vidieť už počas jej pôsobenia v Suit. Akú dôležitú radu však Meghan dodržiava, aby jej postava pôsobila v čierno- bielej kombinácii ako znovuzrodená?

Mohlo by vás zaujímať: Kate Middleton odhalila svojich expartnerov: Pozrite si, s akými mužmi randila pred Williamom

Všimnite si ako používa farby

Meghan na svojej vrchnej časti tela stavila na najpríznačnejšiu farbu zo všetkých. Biela je farbou istoty, pokoja a nevinnosti. V spojitosti s strihom, ktorý pôsobí elegantne, ale cieľavedomo zároveň. Tvorí kombináciu, na ktorú sa môže spoliehať každá jedna emancipovaná žena. Meghan presne vedela, že ak si na podobnú akciu zvolí klasickejšie tóny, jej reč i názory budú prijímané s pozitívnym ohlasom.

Dôležité je spracovanie

Vojvodkyňa zo Sussexu by nikdy vedome neporušovala zásady kráľovského protokolu. Je pre ňu vždy malou výzvou, ak môže ukázať kúsok svojej postavy, na ktorej neustále pracuje. Jej vyšportované nohy sme mali možnosť vidieť práve cez rozparok na sukni. Ten používa aby svoju postavu predĺžila. Bruško elegantne prekryla sukňou s vysokým pásom, ktorá siahala až pod prsia. Takýto módny trik je vhodný aj na spoločenské akcie. Meghan naň spolieha, keď sa potrebuje cítiť pohodlne a štýlovo zároveň. 

Prečítajte si tiež: Jednu vlastnosť majú princ Harry a William spoločnú: Zdedili ju po svojej mame Diane a chcú ju rozvíjať ďalej

Bruško je jej pokladom

Práve to je ukryté pod sukňou od značky Givenchy. Posledné mesiace máme možnosť sledovať trend, ktorý sa po tom, ako ho začala prezentovať práve vojvodkyňa zo Sussexu stal veľmi populárnym. Ako budúca mamička sa neustále dotýka svojho bruška. Vedci prišli s názorom, že matky čakateľky, ktoré objímajú svoje bruško si s dieťatkom vybudujú oveľa vrelší vzťah. Meghan aj preto volí nekrčivú látku v oblasti brucha. Keby jej blúzka siaha až po pás, celý efekt by bol zničený.

- Najčítanejšie -