Presunúť na hlavný obsah

Jednu vlastnosť majú princ Harry a William spoločnú: Zdedili ju po svojej mame Diane a chcú ju rozvíjať ďalej

Feminity

Kráľovná ľudských sŕdc, starostlivá matka, módna ikona. Aj taká bola princezná Diana. Práve jednou vlastnosťou si získala ľudí po celom svete. Viete, čo bolo na nej také výnimočné?

Milovali ju nielen Briti, ale celý svet. Aj keď od jej smrti uplynulo 21 rokov, táto ikonická princezná zostáva v srdciach ľudí dodnes. Najmä preto, akou krásna a elegantná Diana bola. Navyše množstvo jej vlastnosí zdedili aj jej synovia. Avšak jednou si očarujúca princezná získala každého. No a obaja synovia túto jej vlasnosť, zdedili. Tá sa postupne stala aj ich silnou stránkou a pomáha im robiť správne rozhodnutia. 

Prečítajte si tiež: Victoria Beckham predstavila športovú kolekciu: Spája kalifornský spirit a britské krajčírstvo

Diana, princezná z Walesu, prezývaná aj Lady Di bola prvou manželkou následníka britského trónu - princa Charlesa. Svojou láskavosťou, dobrosrdečnosťou a charitatívnymi aktivitami, sa stala jednou z najznámejších žien sveta. Začiatkom roka 1997 navštívila angolskú nemocnicu, v ktorej sa snažila dodávať silu a energiu ľudom zraneným nášľapnými mínami. Podobnú aktivitu absolvovala v tom istom roku koncom leta v Bosne a Hercegovine. Sedela vedľa človeka nakazeného HIV vírusom, rozprávala sa s ním a hladkala mu ruku. Práve jej dobročinnosť a humnánnosť ovenila aj Matka Tereza a v tom čase pápež Ján Pavol II. Avšak to, čím si Diana získala úplne každého bola jej prirodzenosť. Snažila sa čo najviac priblížiť ľuďom, pochopiť ich a nikdy sa na nič nehrala. 

Túto vlastnosť im vštepovala Diana od malička

Diana svoje deti milovala nadovšetko. Princ William a princ Harry boli pre mamu všetkým. A aj napriek tomu, že sa narodili do kráľovskej rodiny, Diana sa im snažila vštepovať od malička to, aby boli vždy sami sebou. Práve prirodzenosť je niečo, čím si ľudí získali aj jej synovia.

Obaja búrajú dogmy, predsudky a vždy robia veci tak ako ich cítia. Dôkazom sú aj ženy, ktoré sa stali ich manželkami. Ani jedna nemá urodzený pôvod, no princovia si postavili hlavu a išli za svojím srdcom. Vyzerá to, že toto je niečo, na čo by človek nikdy nemal zabúdať. Ak robíte veci spontánne, intuitívne, tak ako to cítite, vždy to je najlepšie rozhodnutie. 

Mohlo by vás zaujímať: Julia Roberts má radu pre všetky matky: Podelila sa o ňu aj s Amal Clooney, tá ju prijala s pokorou

Snažia sa ju rozvíjať aj u svojich potomkov

Princ Harry sa síce otcom ešte len stane, no princ William sa práve prirodzenosť snaží u svojich ratolestí rozvíjať už od malička. Je to podľa neho veľmi dôležité. Chcú aby jeho deti chápali potreby iných, boli sami sebou a aj napriek svojmu pôvodu sa nikdy nevyvyšovali nad ostatných. Vidieť, že mladá generácia kráľovskej rodiny, presne vie o čom je život a svet. 

- Najčítanejšie -