Presunúť na hlavný obsah

Slávny farebný outfit princeznej Diany v prevedení vojvodkyne Meghan Markle: Ktorými ďalšími sa nechala ešte inšpirovať?

Zahraničné celebrity

Princezná Diana bola nepochybne jednou z módnych ikon svojej doby. Jej nevesta, vojvodkyňa zo Sussexu, Meghan Markle, však v ničom nezaostáva. Dokonca princeznej vzdáva hold tým, že sa ňou necháva v móde často inšpirovať.

Táto farebná kombinácia pristala obom

Princezná Diana bola kráľovskou módnou ikonou svojej doby a jej obe nevesty, Kate aj Meghan sa práve ňou nechávajú pri výbere outfitov inšpirovať. Naposledy to bola práve vojvodkyňa zo Sussexu, Meghan Markle, ktorá sa objavila na verejnosti v outfite inšpirovanom  asi najslávnejším Dianiným farebným  prevedením. Obom práve tento výber skutočne pristal, čo poviete? 

Mohlo by vás zaujímať: Lady Diana sa už pred rokmi snažila o módnu revolúciu: Kate Middleton ide dnes v jej stopách

Diana aj Meghan majú v móde odvahu

Červeno-fialová farebná kombinácia bola práve tou, v ktorej obe ženy vynikli. Diana svojho času predviedla skutočnú odvahu, keď si vybrala práve tieto výrazné, až provokatívne farby. No v prípade vojvodkyne Meghan sme tiež skôr zvyknutí na menej farebné kombinácie, neutrálnejšie až zemité farby.  Obe dámy teda prekvapili svojou odvahou v móde. Meghan o to viac, že sa nechala inšpirovať práve vkusom princeznej z Walesu. 

No tento outfit nebol zďaleka jediným, pri ktorom sa nechala krásna vojvodkyňa inšpirovať Dianou. Spoločných momentov mali viac. 

Čítajte tiež: Vojvodkyňa Kate v outfite, ktorý u nej často nevidíme: Takto jej to pristalo s odhalenými ramenami

Vo flitroch 

Princezná Diana sa za svojho kráľovského pôsobenia zúčastnila bálu v hoteli Royal Lancester, na ktorom zažiarila v zelených filtrovaných šatách od Catherine Walker. O pomaly 30 rokov neskôr sa predviedla vojvodkyňa Meghan v podobných, ale modrých flitrových šatách len nedávno. Obe dámy flitre skutočne rozžiarili. 

V bielo-čiernej 

Na známom podujatí v Royal Ascot sa zase Diana svojho času predviedla v elegantnej čierno-bielej kombinácii s klobúkom. Na tom istom podujatí sa predviedla Meghan v rovnako elegantnej čierno-bielej kombinácii s klobúkom s pierkom z módneho domu Givenchy. Nepochybne sa inšpirovala práve Dianou, čo si myslíte? 

Neprehliadnite: Roztomilý outfit princeznej Charlotte vám vyčarí úsmev na tvári: Ozdoba kráľovskej rodiny vás zaručene očarí

V kráľovskej modrej

Modrá  je skutočnou kráľovskou farbou a rovnako pristala blonďavej Diane ako aj tmavej Meghan. Takto sa v dlhej tunikovej róbe predviedla raz na spoločenskej udalosti princezná Diana a takto zase vojvodkyňa zo Sussexu, ktorej tento model vzhľadom k jej rastúcemu brušku skutočne veľmi pristal.

- Najčítanejšie -