Presunúť na hlavný obsah

Ženy, ktoré v živote očarili princa Harryho mali jednu spoločnú vlastnosť: Toto spája jeho bývalky s Meghan Markle

Zahraničné celebrity

Rebel s dobrým srdcom. Aj tak v Británii nazývali princa Harryho predtým, než sa oženil. Žien v jeho okolí nikdy nebolo málo, viete však, že jednu vlastnosť mali predsa len všetky spoločnú?

Princ Harry mal odjakživa v kráľovskej rodine povesť rebela. Vždy sa akýmsi spôsobom snažil z istej časti vyhýbať kráľovskému protokolu a inak to nebolo ani v prípade žien, ktoré sa objavili v jeho živote. Paradoxne, väčšina tých, po boku ktorých sa ukazoval bola vždy staršia. Takú si napokon aj vzal. Viete však, akú vlastnosť majú Harryho ”ex” a manželka Meghan Markle spoločnú? 

Mohlo by vás zaujímať: Celebrity, ktoré používajú Facetune: Takto vyzerajú pred a po vylepšení slávne hviezdy

Táto jedna vec ich spája

Podnikateľka Chelsy Davy, herečka Cressida Bonas a Meghan Markle majú niečo spoločné. Nielen však fakt, že všetky sú veľmi ambiciózne a cieľavedomé. Okrem toho, je každá z týchto troch žien prirodzene vodcovskou osobnosťou. A viete, čo o tom svedčí? Možno sa vám to bude zdať zvláštne, ale je to tvar prstov. Všetky tri majú palec na ruke naklonený smerom k ukazováku. To vypovedá nielen o sile ich osobnosti, ale aj o tom, že sú vždy ochotné mužovi po svojom boku vo všetkom pomáhať. Pre Daily Mail to prezradila odborníčka na anatómiu chodidiel Jane Sheehan.  

Vďaka tomuto, si Meghan získala srdce Harryho aj ľudu

Harryho srdce si napokon získala okúzľujúca Meghan, ktorá po jeho boku naozaj žiari. Po pár mesiacoch manželstva s britským princom, len potvrdila status dámy, s dokonalým vkusom, štýlom a noblesou. Navyše si ľudí okamžite získala svojou láskavosťou, dobrosrdečnosťou, skromnosťou a spomínanou ochotou pomáhať. Spolu s Harrym častokrát porušujú zaužívané pravidlá britského protokolu a snažia sa do neho aplikovať nové, modernejšie aspekty. To svedčí aj o ich odvahe meniť staré veci a dávať im nový rozmer. Navyše, pár robí všetky rozhodnutia spoločne. O každej veci sa radia a nemajú problém prispôsobiť sa jeden druhému. Obaja tvrdia, že kompromisy sú vo vzťahu základ. Ak ich nedodržiavate, nemôže to fungovať.  

Prečítajte si tiež: Jedno z najkrajších tiel sveta je výhradne proti retuši: Modelka Kate Upton je hrdá na svoje krivky krv a mlieko

Je podľa Vás táto vlastnosť vo vzťahu naozaj dôležitá?

spolu hlasovalo 103 ľudí

Áno
87
Nie
16


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus