Presunúť na hlavný obsah

Triky, ktoré pomohli Melanii Trump k statusu dámy: Vďaka tomuto vie, že si neuberie z výšky a nepridáva na váhe

Feminity

Je synonymom elegancie, bontónu a distingvovanosti. Táto žena presne vie, ako má pravá dáma vyzerať. Nechajte sa inšpirovať trikmi, na ktoré nedá Melania Trump dopustiť.

Sympatická brunetka Melania Trump už dávno nie je len módnou ikonou a bývalou modelkou. So statusom prvej dámy sa jej módny štýl dostal opäť do iných rozmerov. Je plný elegancie, jednoduchosti v podobe klasiky a luxusu. Navyše, Melania presne vie, čo jej pristane. Pozrite sa, aké triky používa, aby si získala rešpekt a zakryla drobné chybičky krásy.

Prečítajte si tiež: Pippa Middleton je v tejto črte úplne odlišná od Kate: Počas detstva im pomáhala práve ich rozdielnosť

Dlhšie a štíhlejšie nohy

Ak vás trápia krátke nohy, existuje množstvo možností, ako sa opticky vytiahnuť do výšky a na prvý pohľad urobiť lepší dojem. Tým najednoduchším trikom sú však opätky. A Melania to dobre vie. Vtedy si môžete obliecť aj dlhší kabát, či sukňu a budete pôsobiť elegantne. Navyše vám to opticky uberie dokonca z kriviek. Melania práve preto uprednostňuje topánky na opätku pred nízkymi. Ak už po nich siahne, vždy je to v kombinácii s úzkymi nohavicami a kratším sakom. Vie, že si tak zbytočne neuberie z výšky a nepridáva na váhe. 

Tmavé farby

Áno je to fakt. Čierna je jednoducho stávkou na istotu a vždy má svoje čaro. Zoštíhli vás a pridá vám na dôležitosti. Práve touto farbou si môžete získať rešpekt a obdiv okolia. Pôsobí totiž veľmi autoritatívnym dojmom. Navyše ak zvolíte v tejto variante aj minimalistickejšie strihy je to ideálne. Tie vás dokonca v spodnej časti tela dokážu predĺžiť. 

Strih nohavíc

Strih nohavíc sa na tvare vašich nôh podpisuje skutočne vo veľmi veľkej miere. Úzke nohavice, či jeansy vždy ukážu len to, čo naozaj máte. Práve preto si ich oblečte len v prípade, že ste so svojou postavou maximálne spokojné. A ak to tak nie je, siahnite po rovnom trihu.

Kabáty, ktoré dokážu zázraky

”Áčkové” kabátiky patria medzi Melaniine najobľúbenejšie. Dodajú požadovaný tvar rovnému pásu, nízku postavu predĺžia a skryjú boky. Všetko, po čom my ženy túžime, tak dokážete zmeniť jediným modelom. 

Vyšší sed

Tento trik používa Melánia pomerne často. Vyšší sed, ktorým dokážete posunúť pás, funguje skvele. Zmenší vám bruško, predĺži nohy a budete pôsobiť oveľa elegantnejšie. Navyše so správnymi doplnkami viete urobiť naozaj malé zázraky na počkanie a byť za pravú dámu. Melania to veľmi dobre vie. 

Mohlo by vás zaujímať: Jedno z najkrajších tiel sveta je výhradne proti retuši: Modelka Kate Upton je hrdá na svoje krivky krv a mlieko

Ktorý z trikov prvej dámy, vyskúšate aj vy v praxi?

spolu hlasovalo 118 ľudí


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus