Presunúť na hlavný obsah

Pippa Middleton je v tejto črte úplne odlišná od Kate: Počas detstva im pomáhala práve ich rozdielnosť

Zahraničné celebrity

Kate i Pippa Middleton sú ostro sledované v každej ich aktivite. Výchova ich potomkov im ide od ruky, až sa naskytuje otázka, aké boli oni dve, keď pri sebe vyrastali. Práve táto jedna odlišnosť im obom rozširovala obzory a pomáhala rásť v harmónii.

Kate, vojvodkyňa z Cambridge, je známa práve svojim uhladeným štýlom a rozhodnosťou, s ktorou dokáže tvarovať aj svojich potomkov. Pippa sa tiež priučila tomuto kráľovskému správaniu, ktoré pochytila od Kate, v minulosti však bola práve ona rebelkou medzi doma sestrami.

Mohlo by vás zaujímať: Jedno z najkrajších tiel sveta je výhradne proti retuši: Modelka Kate Upton je hrdá na svoje krivky krv a mlieko

Protiklady sa priťahujú

Pippa si od malička užívala oveľa viac adrenalínové zážitky ako Kate. Sama sa ešte aj teraz vyberie na dovolenku, ktorá nie je len tak obyčajným oddychovaním na pláži či spoznávaním nových historických miesta. Pippa Middleton je odhodlanou ženou, ktorej nevadí ani si zašpiniť ruky, či naučiť sa nové schopnosti- ako kormidlovať loď či skúsiť plávanie v štýle vrcholových športovcov.

Učili jedna druhú

Malé náznaky svojej dobrodružnej povahy sa snažila Pippa preniesť aj na Kate. Podarilo sa jej to, pretože Kate sa aj pri svojej úlohe vojvodkyne Anglicka, nevyhne zaujímavým situáciám, ktoré ju prinátia odhodiť svoj strach. Práve možnosť ovplyvňovať sa navzájom pomáhala sestrám vybudovať si milujúci vzťah založený na pochopení inakosti i rešpektovaní druhých.

Prečítajte si tiež: Monika Bagárová a jej nová láska: Speváčka našla šťastie po boku tohto MMA zápasníka

Chcú to odovzdať aj svojim deťom

Obom mamám je dnes jasné, že ani ich deti nebudú povahovo rovnaké. Snažia sa preto ku každému pristupovať samostatne, aby ich malé ratolesti cítili, že objavovanie nového je dôležité, avšak tiež, že inakosť súrodenca môže pomáhať v rozvíjaní nových vlastností. Tak ako sa Pippa snažila učiť Kate kúsky dobrodružnosti.

- Najčítanejšie -