Jednu vec nemá syn princa Williama a Kate Middleton v škole povolenú: Verili by ste tomuto?

To, že je Kate skutočne šťastnou mamou, môžete denne vidieť na fotografiách, na ktorých sa objavuje. Avšak tým, že patrí do kráľovskej rodiny, musí aj ona rešpektovať isté pravidlá. Nielen ona, ale aj jej deti, ktoré vychováva spolu s Williamom.

George a Charlotte sú rozkošné a veľmi živé deti

George a Charlotte sú rozkošné a veľmi živé deti

Zdroj: SITA

Kate a William dbajú o to, aby z ich detí vyrástli čo najlepší ľudia. Keďže sú deti malé, zatiaľ sa zdá, že sa im to darí. Viete však o jednom pravidle, ktoré musí ich malý syn Charles v škole dodržiavať?

Mohlo by vás zaujímať: Kate Middleton ako prísna mama: Princezná porušuje protokol, aby z jej detí nevyrástli "rozmaznanci"!

Malý George nemôže mať v škole najlepšieho priateľa

Konkrétne ide o to, že malý princ George a ani iné deti v škole, ktorú navštevuje, by nemali mať iba jedného najlepšieho priateľa. Učitelia a vedenie školy sa snažia týmto naučiť svoje deti priateľskému správaniu a akceptovaniu každého dieťaťa. Jednoducho chcú, aby nerobili medzi sebou rozdiely a kamarátili sa s každým. Pravdepodobne si spomínate na vaše školské časy, kedy ste si už po pár mesiacoch našli svojho najlepšie priateľa a ťahali ste to s ním dlhé roky. Niečo také však pravdepodobne George v škole nezažije.

Keď sa však nad tým zamyslíte, uvedomíte si, že nejde až o takú strašnú vec. Týmto prístupom si deti jednoducho zvyknú nerobiť medzi sebou rozdiely a držať spolu. Vytvorí to v ich škole silný kolektív a tiež budú vedieť v budúcnosti fungovať ako tímoví hráči. 

Čítajte aj: Viete, čo spravila princezná Diana počas svadobného obradu? Toto vás pravdepodobne prekvapí a pobaví

Pozitívnou vecou na tomto pravidle je tiež to, že z detí nevyrastú individualisti, ktorí milujú iba svoje súkromie a samotu. Budú viac otvorené a ľahšie sa zaradia do akejkoľvek spoločnosti. Zdá sa, že vedenie školy presne vie, čo týmto krokom sleduje. Zaujímavosťou je tiež to, že nielen deti učia otvorenosti, ale aj samotných rodičov. Spoločne sa často stretávajú, angažujú a spolu s ďalšími rodičmi o všetkom potrebnom debatujú. 

Súhlasíte s týmto pravidlom aj vy?

áno
644
nie
229
Hlasovalo: 873

Foto:
SITA
Zdroj:
DD, express.co.uk/

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba