Monika Bagárová a jej nová láska: Speváčka našla šťastie po boku tohto MMA zápasníka

Silný cit je na prvý pohľad vidieť. Speváčka Monika Bagárova by už ďalej nevedela zadržať lásku, ktorú cíti, sála jej totiž z očí. Jej nový partner je ešte aj úspešným športovcom.

Česká speváčka našla lásku práve medzi športovcami

Česká speváčka našla lásku práve medzi športovcami

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika

Monika Bagárová je úspešnou českou speváčkou, ktorá si svoju kariéru rozohrala poriadne rýchlo. Aj momentálne spieva na významných podujatiach, nezaprie ani svoju krásu. Toto spojenie robí z Moniky jedinečnú mladú ženu, ktorá si v súčasnosti vychutnáva najkrajšie chvíle svojho života. Lásku jej totiž máme možnosť čítať z očí.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Krásna Natália Glosíková nás zobrala do fitka: Ukáže vám cviky na celé telo a odhalí aj jej jedálniček

Podpora navzájom

Pre Moniku Bagárovú musí byť jej partner veľkou oporou vo chvíľach psychického vypätia. To sa jej splnilo pri úspešnom MMA zápasníkovi, ktorý stojí po jej boku. Dvojica je plne vyťažená svojimi aktivitami, takže sa dopĺňajú najlepšie ako vedia. Monika stojí pri každom úspechu svojho milovaného, inak tomu nie je ani v jej prípade.

Šťastie v očiach

Populárnu speváčku máte možnosť vidieť iba s úsmevom na perách. Jej pozitívny prístup k životu si váži celé jej okolie. Monika je veľkým nabíjačom energie, láska ju robí nezastaviteľnou a dokonale šťastnou. Iba vďaka nej vie zvládať situácie, ktoré si žiadajú jej vysokú koncentráciu a plné sily.

Mohlo by vás zaujímať: Spoznali by ste tieto Slovenky odzadu? Sexi krivky Dominiky Ducovej, či o niekoľko rokov staršej Dary Rolins

Spoločné chvíle si užívajú naplno

Zamilovanie si mladá dvojica ukazuje každú voľnú chvíľu. Smiech je pre fungovanie ich vzťahu dôležitý, nevadí im ani rozdielna kultúra, ktorá ich nerozdeľuje, ale naopak spája. 

Foto:
instagram.com/makhmud_muradov, instagram.com/bagarovamonika
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba