Presunúť na hlavný obsah

Spoznali by ste tieto Slovenky odzadu? Sexi krivky Dominiky Ducovej, či o niekoľko rokov staršej Dary Rolins

Slovenské celebrity

Tieto vyšportované a sexi Slovenky sú pre nás skutočnou inšpiráciou, ako vyzerať aj odzadu úžasne. Viete, akému cvičeniu sa venujú, aby sa dopracovali aj k takýmto telám?

Michaela Kocianová

Táto postava patrí našej úspešnej topmodelke z Elite Bratislava, Michaele Kocianovej, ktorá na nej aj tvrdo pracuje. Nielen kvôli tomu, že práve ona ju tiež živí, ale aj preto, že ju to baví. Preto má vo svojom repertoári hneď niekoľko obľúbených cvičebných aktivít. V poslednej dobe ju dostal tzv. soulcycle: „Ide o cvičenie podobné spinningu, no v rytme hudby. Veľmi ma to baví...“ priznala sa nám svojho času. Toto cvičenie dopĺňa o jogu, ranný beh či box. 

Mohlo by vás zaujímať: Cviky podľa vychytenej modelky Eriky Palkoičovej: Takto modeluje svoju postavu

Soňa Skoncová

Moderátorka  a podnikateľka s vlastnou značkou I love KUKU, Soňa Skoncová, je v pohybe prakticky nonstop. Veľmi rada cestuje, no ani na cestách nezabúda na pohyb. Dobrý základ získala ešte z čias, keď sa venovala tancu. V súčasnosti si postavu udržuje predovšetkým behom, ktorý je jej srdcovkou. Tiež má rada turistiku a svoje telo aj detoxikuje, ako sa nám kedysi priznala. 

Karolína Chomisteková

Aj tento pohľad stojí za to, čo poviete? Majiteľkou aj takéhoto vyšportovaného pozadia je riaditeľka Miss Slovensko, Karolína Chomisteková. Tá na svojej postave rovnako tvrdo drie a rada skúša v cvičení aj nové veci. „Rada skúšam nové veci a keď objavím nejaký nový spôsob cvičenia... Milujem beh, čo je pre mňa úplne prirodzený pohyb. Potom mám veľmi rada švihadlo, čo je tiež taká super vec, keďže je to kardio a človek si pri ňom posilní všetky partie tela,“ prehovorila pred časom o svojich cvičebných aktivitách. 

Dara Rolins

Keď dôjde reč na túto ženu, nechápeme ako to skutočne robí, že vyzerá po 40-tke takto. Na svojej sociálnej sieti speváčka Dara Rolins hovorí, že sa jej to pýtajú mnohé: „Najčastejšia otázka?:) Vždy sa týka mojej postavy, toho jak to robím, tzv. prezraď ten trik na brušáky, zadok... A ja sa opakujem dokola, že žiaden nie je. Je to LEN o strave a pohybe. Jasneee, že sa ovládam a odriekam si a nie vždy sa mi chce, mám chuť, silu, náladu, ale bez toho to nejde nikde a nikomu. Verte mi:). Je to dennodenná výzva a boj s mojou pevnou vôľou.“ V rámci tejto dennodennej výzvy sa venuje tradičnému posilňovaniu, ale aj joge a aj vďaka tomu je jej telo bez známok celulitídy. 

Čítajte tiež: Krásne Slovenky v plavkách prevetrali svoje top postavy: Čo robia, aby si takúto figúru udržali?

Tatiana Žideková

Na tejto instagramovej fotografii môžete obdivovať vyšportované telo influencerky a fitnessky Tatiany Židekovej. Tatiana cvičí poctivo takmer každý deň a venuje sa rôznym, viacerým druhom cvičenia, športu. Okrem fitnesu napríklad aj v súčasnosti crossfitu, joge a plávaniu, ako priznala na svojom instagrame. Vďaka tomu je jej postava skutočne štíhla, ale aj pevná. 

Jana Slačková

Modelka a televízna redaktorka, Janka Slačková, sa pochválila svojou fotografiou odzadu tiež. Janka sa dopracovala k takejto postave snov aj vďaka tancovaniu na vysokých podpätkoch a la Beyoncé, ktorému sa venuje už nejakú tú dobu. No dopraje si aj hot jogu, čo je joga, ktorá sa precvičuje v miestnosti vyhriatej na 40 stupňov. Pokojne si však dopraje aj 5-hodinovú túru po slovenských horách. 

Dominika Ducová 

Moderátorka Fashion TV a nadšenkyňa behu, Dominika Ducová, sa tiež môže pochváliť nielen vyšportovaným pozadím, ale aj inými časťami tela. Na svojom instagame tiež priznala: „Makám takmer každý deň, snažím sa stravovať čo najzdravšie, tak snáď nikomu nevadí, že si občas hodím fotku v plavkách.“ My s ňou len súhlasíme. Dominika sa v rámci behu dokonca zúčastňuje aj bežeckých súťaží a má rada tiež jogu. 

Neprehliadnite: Tieto známe krásky svojimi sexi fotografiami prekvapili za posledné obdobie najviac: Viete, ako sa udržiavajú vo forme?

Andrea Verešová

Táto žena tiež popiera zákony prírody podobne ako Dara Rolins. Aj modelka Andrea Verešová môže vystaviť na obdiv takúto postavu. Tú si udržuje jogou, plávaním, ale aj turistikou a v zime predovšetkým lyžovaním.

Ktorá známa Slovenka má podľa vás najkrajšiu postavu odzadu?

spolu hlasovalo 652 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe