Párty sezóna je v plnom prúde: Najvychytenejšie outfity Sloveniek, ktoré vedia, v čom sú ich prednosti

Sezóna večierkov pohltila aj scénu slovenského šoubiznisu. Každá dáma, ktorá sa pohybuje v spoločnosti navštívila už nejednu párty a musela sa na ňu náležite pripraviť. Ponúkame vám preto inšpiráciu, ktorej by ste sa pri výbere párty šiat mali držať aj vy.

Šaty, aké si na párty vzali krásne Slovenky môžete vyskúšať aj vy. Tu sú naše rady ako určite zaujmete

Šaty, aké si na párty vzali krásne Slovenky môžete vyskúšať aj vy. Tu sú naše rady ako určite zaujmete

Zdroj: instagram.com/karolinachomistek, instagram.com/iversanns, instagram.com/andreaveresovaofficial

Štýl to nie je len tak niečo, čo sa žena naučí. Samozrejme môže si ho cibriť, musí však mať určitý cit a pochopenie pre svoju vlastnú postavu. Takto to robia tieto známe Slovenky, ktoré presne vedia, na aký typ akcie sa čo hodí a kde môžu ukázať svoje sexi ja. 

Mohlo by vás zaujímať: Dara Rolins učí ženy, ako byť sebavedomou a šťastnou: Toto sú lekcie, ktoré im pomáhajú prekonávať prekážky

Ivana Gáborík

Tanečníčke a majiteľke obchodu s módou, Ivane Gáborík, sa vždy podarí zaujať na plnej čiare. Vie, že ženskosť môže ukázať aj rafinovane, teda že hlboký výstrih nemusí byť iba prvoplánovým riešením. Ivana si vybrala čiernu farbu, tak ako mnohé žien slovenského šoubiznisu, k jej krátkym blond vlasom však pristane ako žiadna iná.

Veronika Nízlová

Speváčka a súčasť dua TWiiNS, Veronika Nízlová, je aj so sestrou Danielou majsterkou extravagancie, vie však voliť aj elegantnejšie kúsky. Ak vo svojom šatníku nájdete šaty, ktoré nie sú ničím výrazné, doplňte ich o zaujímavé doplnky. Kabelka a topánky vedia byť tým pravým šperkom, stačí hľadať tie s aplikáciou.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Karolína Chomisteková, má postavičku ako prútik. Ukazuje svoje nohy, avšak tiež jej nechýba dávka ženskosti. Sakové šaty sú must have ak chcete vyzerať ako elegantná dáma i sexi žena zároveň.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová si aj po dvoch deťoch zachovala figúru modelky. Iba v prípade ak je aj vaše bruško ploché, voľte veľmi lesklé materiály. Priveľká plocha striebra dokáže totiž rozširovať a tomu sa určite chcete vyhnúť.

Dominika Ducová

Moderátorka FashionTV, Dominika Ducová, si k svojim exotickým črtám rada volí aj extravaganciu. Čierne šaty sú stávkou na istotu, nemusia však v žiadnom prípade znamenať nudu. Rukávy ako aj v prípade Dominiky, vedia byť osviežením i odľahčením celého looku.

Denisa Mendrejová

Bývalá Misska a mamička Denisa Mendrejová tvorí aj s podnikateľkou Romanou Škamlovou vždy upravené duo, ktoré vie ako sa obliecť na pravú párty. Denisa tentokrát radí šaty s padnutými ramenami. Nič nie je totiž viac sexi ako odhalené plecia, ktoré zaujmú každého okoloidúceho.

Mária Čírová

Speváčka Mária Čírová si počas svojich koncertov obľúbila osobitý štýl plný hravosti a nových výrazných spracovaní. Už ani jej nie sú flitre vzdialené, dokáže ich nosiť nielen na tvári ale aj v netradičnom make up looku.

Prečítajte si tiež: Recept na šťastný život speváčky Márie Kachútovej Čírovej: V živote sa riadi týmto heslom

Kristína Činčurová

Miss Slovensko 2016, Kristína Činčurová, si podobne ako aj Mária Čírová užíva iný beauty look. Výrazné oči sa dokonale hodia k šatám v jednej farbe, tmavé líčenie je preto k jej farbe vlasov veľmi žiadané. Kristína tiež zaujala novosťou a to práve v podobe pierok, ktoré dokážu vyformovať oblasť dekoltu a prirodzene ho zväčšiť.

Párty šaty ktorej známej Slovenky vás zaujali najviac?

Ivana Gáborík
91
Veronika Nízlová
13
Karolína Chomisteková
36
Andrea Verešová
69
Dominika Ducová
5
Denisa Mendrejová
4
Mária Čírová
42
Kristína Činčurová
15
Hlasovalo: 275

Foto:
instagram.com/karolinachomistek, instagram.com/iversanns, instagram.com/andreaveresovaofficial, instagram.com/veronikatwiins, instagram.com/ducova, instagram.com/romanaskamlova, instagram.com/mariacirova, instagram.com/kristinacincurova
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba