Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Predstavenie ekologickej predajne BMW: Mária Čírová a Soňa Skoncová prezradili, prečo milujú silné autá

Zábava

Pred pár dňami sa konalo slávnostné otvorenie novej predajne automobilov BMW v Trnave. Na príjemnú akciu prišli aj milovníčky silných áut, speváčka Mária Čírová a moderátorka Soňa Skoncová.

Od konca novembra sa na BMW mape Slovenska nachádza už aj Trnava. Nová predajňa sa nachádza na mieste s výbornou dostupnosťou, ktorá bola postavená najmodernejšími technológiami. Dôraz sa kládol aj na okolie objektu Bavaria TT, kde boli vybudované rozsiahle zelené plochy s výsadbou okrasných drevín a drobnej zelene. Pre klientov je k dispozícii 120 parkovacích miest, cyklistický chodník, stojany na bicykle, ako aj dobíjacie stanice na elektromobily. 

FEMINITY TV: Slávnostné otvorenie ekologickej predajne BMW. Čo prezradili zástupcovia značky a milovníčky áut Soňa Skoncová či Mária Čírová?

Ekologická stavba

Bavaria TT je 10. predajňou BMW na Slovensku. Čo sa týka architektúry predajne Bavaria Trnava, budova je postavená podľa štandardov 2018. Ide o ekologický projekt so solárnou fasádou, ktorý dbá na životné prostredie. Zaujímavosťou je, že umyváreň používa recyklovanú vodu, takže prírodu šetria aj takýmto spôsobom. 

Aj ženy sú BMW pozitív

Pozitívny vzťah k značke BMW má aj modelka a moderátorka Soňa Skoncová: „Často cestujem a potrebujem pohodlné auto. Mám 5-kovú radu. Je veľmi bezpečné, cítim sa v ňom veľmi komfortne a navyše je naozaj krásne,“ pochvaľuje si automobil modelka. Speváčka Mária Čírova priznala, že okrem dobrej a kvalitnej výbavy, kladie dôraz aj na výber farby. Kedysi mala biele BMW, no čím je staršia, tým viac preferuje elegantnejšie odtiene. Aj preto sa dnes vozí na tmavomodrom bavoráku: „Obaja aj s manželom sme BMW pozitív. Nakoľko každý deň sedíme v autách, je pre nás dôležité, aby sme sa v ňom cítili dobre. S touto značkou sme veľmi spokojní už niekoľko rokov,“ prezradila sympatická speváčka. 

Dôležitá je priestrannosť

Na kvalitu značky nedá dopustiť ani futbalový agent Martin Petráš, ktorý trávi kvôli svojej práci na cestách množstvo času. „Vystriedal som viacero modelov, ale táto X5 mi prirástla k srdcu, pretože je veľká, bezpečná a priestranná,“ vymenúva pozitíva automobilu Petráš. Zmestí sa mu do nej všetka potrebná výbava a batožina, s ktorou cestuje kade-tade po Európe. 

- Najčítanejšie -