Presunúť na hlavný obsah

Stravujte sa ako Slovenky podľa veku: V tridsiatke to začína, po 40-tke sa inšpirujte Darou Rolins a budete fit

Slovenské celebrity

Mladosť nestojí pri každej z nás neustále. Na týchto Slovenkách však vek vôbec nie je vidieť. Ich stravovacie návyky vymenili práve preto, aby si zachovali tip top postavičky, ktoré im môžu mnohé závidieť.

Vek je len číslo, stravovanie sa s ním však mení. Vedia to aj ženy slovenského šoubiznisu, ktoré milujú život, dobré jedlo, avšak majú svoje zásady. Tieto podľa veku dodržiavajte aj vy a vaša postava bude stále úžasná.

Prečítajte si tiež: Tréningový plán podľa sexi tanečnice Natálie Glosíkovej: Opísala nám jej overené cviky na štíhlu postavu

Kristína Činčurová ako 20-ročná

Mladá Miss Slovensko 2016, Kristína Činčurová, má prísny tréningový plán, nevadí jej preto jedlo si užívať a naplno vychutnávať. Pri svojich cestách má najradšej lokálne suroviny, nikdy si nenechá ujsť ani víno či pochúťky, ktoré prináša daná krajina. Kristína pije veľké množstvo vody a nevynecháva práve poctivé behanie, ktoré spaľuje prijaté kalórie.

Jeanette Borhyová pred 30-tkou

Bývalá Miss Universe, Jeanette Borhyová, si je vedomá, že už nemá sedemnásť a že jej metabolizmus sa spomalil oproti tomu, ako tomu bývalo pred pár rokmi. Sama pocítila na sebe zmenu, lebo jedlo si najviac užíva ak je domáce. Prestavila sa však na striktný režim. Jedáva každé tri hodiny a zo svojho jedálnička úplne vylúčila pečivo. 

Romana Škamlová, ktorá práve prekročila 30

Podnikateľka, Romana Škamlová, má rada hlavne prírodnú stravu. Hľadí na vyváženosť a dostatok zeleniny vo svojom dennom režime. Raz za čas si samozrejme dopraje aj malý prehrešok, pretože život musí byť predsa zábava. Nedá však dopustiť na účinné zelené smoothie, ktoré napumpuje organizmus zdravím a vitamínmi.

Magdaléna Šebestová si užíva 30-tku

Sexi bývalá Misska, Magdaléna Šebestová, sa netají tým, že jedlo je jej blízke a rada si ho užíva. Okolo stravovania sa točí celá kultúra, preto si ho Magdaléna najradšej užíva so svojimi najbližšími. Vyvažuje ho poctivým cvičením, ktoré si dopraje aj 4-krát do týždňa. Sama rada varí a nebráni sa hlavne pikantnému jedlu. To skvelo prečistí črevá a pomáha s trávením.

Dara Rolins po 40-tke a stále fit

Speváčka, ktorá je neustále na cestách si svoje stravovanie dokáže strážiť. Postava Dary Rolins je aj po 40dsiatke dokonalá, závidieť by jej ju mohla každá mladá žena. Ako to speváčka robí? Namiesto mäsa si vyberá ryby bohaté na zdravý cholesterol, miluje vajíčka, hlavne žĺtka, ktoré sú plné proteínov. Dôležitým jedlom sú pre ňu práve raňajky, oriešky plné vitamínov sú u nej doma vždy ako forma zdravého snacku.

Soňa Müllerová a jej krásny vek 50+

Skúsená moderátorka Soňa Müllerová si vytvorila svoj vlastný gén mladosti. Stále vyzerá ako pred rokmi, nemenia sa ani jej stravovacie návyky, ktoré sú prísnejšie. Aby jej pleť pôsobila neustále mlado, dopĺňa zdravý kolagén. Je prítomný práve v želatíne, ktorej sa Soňa vôbec nebráni, práve naopak. Udržiava jej telo v pohybe a flexibilné.

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové Slovenky, ktoré podľahli tomuto trendu: Andrea Verešová akoby stále mladla, Denisa Mendrejová a ďalšie

Emma Tekelyová má túto zásadu aj po 60-tke

Emma Tekelyová je skúsenou moderátorkou, ale aj spisovateľkou. Práve knihy receptov, ktoré ona aj so svojou dcérou vytvorila, odkazujú na dôležitosť stravovania. Pre Emmu je biely cukor tabu, tak je tomu aj v prípade bielej múky. Domáce raňajky si najradšej užíva plné bielkovín, nediétuje však! Stravuje sa s rozumom a pije dostatok vody aj počas dní chladných dní.

- Najčítanejšie -