Presunúť na hlavný obsah

Efektívny cvik na zadok podľa Lucie Mokráňovej: Táto poloha vám pomôže ku krásnym krivkám a pozadiu bohyne

Slovenské celebrity

Rozmýšľali ste, aký cvik by ste ešte zaradili do vašej rutiny, aby nabrala na efektívnosti? Fitnesska Lucia Mokráňová, ktorá sa sama hrdí dokonalou postavou, vám pomôže aj s týmto problémom. Jej cvik na zadok nielen zlepší vašu výdrž, ale vytvaruje vám aj pozadie bohyne.

Každá žena túži po postave, ktorá ohúri. Vypracované svalstvo docielite vypätým tréningom. Ak ste však vyskúšali všetky možné cviky na zadok a potrebujete zmenu, neváhajte skúsiť efektívnu polohu, ktorú odporúča Lucia Mokráňová. Docielite s ňou nielen pekný tvar zadku, ale aj vašu vlastnú výdrž a zlepšenie kondície.

Prečítajte si tiež: Najlepšie make-up looky, ktoré predviedli Twiinsky: Sexi dvojica neprestáva prekvapovať

Dôležité je napnutie všetkých svalov

Lucia odporúča vyváženosť a hlavne pravidelný tréningový režim, ktorý vás dostane k vytúženej postave. Na zadok zaberajú klasické cviky, to ona veľmi dobre vie. Nedá dopustiť na drepy, ale prináša aj účinnú metódu, ktorú vás naučí raz dva. 

Potrebovať budete fit loptu

Ľahnite si na podložku a ruky si položte vedľa seba. Nohy pokrčte v kolenách a následne zdvihnite zadok. Najprv chvíľku vydržte v tomto postoji, pokračujte však vyšvihnutím jednej nohy nahor. Je dôležité, aby ste ňou zachytili fitloptu, ktorá poslúži ako spevňovacie médium.

Mohlo by vás zaujímať: Dcéra Karin Haydu vyrástla do krásy: Chce z nej mať herečka budúcu modelku?

Posilňujte a zároveň cvičte svoju výdrž

Cvik opakujte s každou nohou a nezabúdajte na dôležité dýchanie. Precvičíte tak svoju výdrž, pretože pointou cviku je aj zotrvanie v postoji na jednej nohe. Posilňovať budete svaly na vašom zadku, za povšimnutie stojí aj Luciino vyšportované brucho, ktorému tiež týmto cvikom pomáha. Poloha ako je táto dokáže obmeniť vašu work out rutinu a dodať jej veľkú zmenu a hlavne efektivitu cvičenia. 


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus