Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie make-up looky, ktoré predviedli Twiinsky: Sexi dvojica neprestáva prekvapovať

Slovenské celebrity

Slovenské sestry Nízlové sú známe nielen svoíim spevom, ale aj vydareným štýlom modernej ženy. Vždy sú vysmiate a ich make-up sa rovná dokonalosti. Presne vedia, ako podtrhnúť svoje črty, robte to takto aj vy!

Tmavšie oči pre zvýraznenie ich hĺbky

Veronika a Daniela majú v móde záľubu. Tak isto je tomu aj v prípade nanášania kozmetických produktov na ich jemné tváre. Dopĺňajú ich vždy podľa situácie, na spoločenské akcie nesmie chýbať ani výrazné líčenie očí. To vie doplniť iba neutrálne pery. Vykúzlite si ho aj vy, ak máte náladu na tlmený pohľad plný vášne.

Prečítajte si tiež: Krásna Ivana Gáborík urobila radikálnu zmenu imidžu: Novým zostrihom účesu inšpiruje aj ďalšie ženy

Farby na perách sú ich must have

U Twiinsiek sme si všimli množstvo farebných rúžov na ich výrazných perách. Dievčatá majú rady práve tento bezchybný look- výrazné pery a na očiach iba jemný náznak špirály. Farbám naozaj medze nekladú. Takto sa ukázali v oranžovej, ktorá sa skvelo hodí na leto i jeseň.

Chýbať im nemohla ani výrazná ružová. Hodí sa k neutrálnym outfitom a vie ich jemne pozdvihnúť. Tiež ju môžete používať na rozžiarenie. Pri tmavej ružovej farbe budú hneď aj vaše zuby pôsobiť belšie a ak ste si ráno zabudli naniesť lícenku, kúsok ružového rúža zachráni aj vaše líca. 

Vyskúšajte jesenné trendy v podobe fialovej

Odvážnym sa medze naozaj nekladú. Toho sú dievčatá Nízlové jasným dôkazom. Veronika i Daniela vedia, že nosenie fialovej na perách je trendy. Doplnili tak svoju kolekciu aj o tento malý detail.

Neutrálne tóny sú niečo pre ne

Podobne sa dvojičky pohrali aj s hnedou farbou. Na perách môže pre niekoho vyznievať veľmi tmavo, oni však ukazujú, že opak je pravdou. Doladené jemným líčením očí a veľkou vrstvou linky a look plný tajomna je na svete. 

Mohlo by vás zaujímať: Čo prezrádza spôsob, akým nosia kabelku? Domi Navara Cibulková je ambiciózna, Andrea Verešová vás prekvapí

Jemný natural look

Na honosné podujatia, akými sú jednoznačne svadby, ktorých sa toto duo zúčastňuje, volia jemné tóny na celej tvári. Prirodzený natural look im veľmi svedčí, stačí mu iba dodať lesk v podobe jemného rozjasňovača, pre dokonalú pleť netreba zabúdať na kvalitný make up.

- Najčítanejšie -