Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Karin Haydu vyrástla do krásy: Chce z nej mať herečka budúcu modelku?

Slovenské celebrity

Herečka a moderátorka Karin Haydu si počas jesenných prázdnin vyrazila do luxusného Dubaja v spoločnosti pätnásťročnej dcéry Vanesy a jej priateľa.

Pred zimou a vianočným zhonom si herečka dopriala relax na pláži pri 30-stupňových horúčavách. Okrem oddychu navštívila aj obľúbené turistické miesta, bez ktorých by sa pobyt v tomto meste budúcnosti ani nerátal. Medzi ne patrí nepochybne návšteva najvyššej budovy sveta, 828-metrového mrakodrapu Burdž Chalífa. Karin si na vrchole urobila s dcérou krásnu fotografiu a pri pohľade na Vanesu sme sa museli opýtať, či z nej herečka nechce mať modelku.

Ponuky na modeling dostávala už ako 12-ročná. Nerada by som ju púšťala do sveta v tak mladom veku. Má skúsenosti z reklamy, seriálov aj filmu. Fotenie ju baví. Uvidíme, akým smerom sa bude uberať,“ vysvetľuje pre Feminity Karin Haydu.

Mohlo by vás zaujímať: Čo prezrádza spôsob, akým nosia kabelku? Domi Navara Cibulková je ambiciózna, Andrea Verešová vás prekvapí

Keďže je jej dcéra jedináčik, s Karin rieši aj otázky módy a sem-tam si niečo oblečie aj z maminej skrine: „Občas jej niečo požičiam, dokonca aj ja som si už obliekla niečo z jej šatníka. Myslím, že máme podobný vkus, ale predsa len, každá sa obliekame vhodne k nášmu veku,“ prezradila herečka. 

Koncom roka ja pracovne vyťažená

Posledné dva mesiace v roku má herečka poriadne nabité. Okrem hrania v divadle ju čaká aj množstvo večierkov: „Účinkujem v ôsmich divadelných predstaveniach, pravidelne moderujem v Slovenskom rozhlase a do toho prichádza obdobie vianočných večierkov, keď moderujem množstvo akcií. Využili sme jesenné prázdniny a išli sa trošku ohriať. Vianoce určite strávime v kruhu rodiny a Silvester je ešte otvorený, opísala Karin svoje plány na najbližšie týždne.

Prečítajte si tiež: Úžasná Ivana Kičikoleva a jej jedálny plán: Na túto vlastnosť pri stravovaní nedá dopustiť v rámci svojej rutiny 

- Najčítanejšie -