Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Modelingový expert Saša Jány a Michaela Kocianová: Do akej miery ovplyvňuje Instagram kariéru modelky?

Feminity TV

Modelingový expert Saša Jány a krásna slovenská topmodelka Michaela Kocianová prezradili, ako na nich samých pôsobí doba plná sociálnych sietí. Takéto má podľa nich výhody aj nevýhody.

Začínajúce modelky potrebujú nejakým spôsobom odprezentovať svoju prácu. Preraziť v neľútostnom svete konkurencie je totiž každým dňom ťažšie a ťažšie. Modelingový expert z agentúry Elite Model Management, Saša Jány, v tom však vidí aj veľký potenciál. Dievčatá sa podľa neho stávajú oveľa dravejšími a pripravenejšími na profesiu modelky

Prečítajte si tiež: Najkrajšie ambasádorky a backstage: Takto to vyzeralo v zákulisí finále prestížnej modelingovej súťaže

FEMINITY TV: Saša Jány a Michaela Kocianová nám prezradili svoj názor na sociálne siete. Do akej miery ovplyvňuje Instagram kariéru modelky?

Svet modelingu je plný potenciálu

Momentálne je možné poznať krásu dievčaťa aj práve cez sociálnu sieť. Mladé začínajúce modelky si na nich budujú svoje portfólio, ktoré si ľahko môže prezrieť ich potencionálny zamestnávateľ. Pre značky či módnych návrhárov je preto vyhľadávanie nových a zaujímavých tvárí v súčasnosti oveľa jednoduchšie.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Aký make-up a vlasy zvolili modelky na finále Schwarzkopf Elite Model Look 2018?

Pripravenosť modelky je veľmi dôležitá

Krásna topmodelka Michaela Kocianová priznáva, že v súčasnosti sú aj modelingové súťaže omnoho ľahšie ako v minulosti: „Dievčatá už chodia pripravené, vedia, že nemusia prísť namalované, ani že nepotrebujú vysoké topánky.“ Zabezpečuje im to ľahší nástup, avšak potrebné je odhodlanie a húževnatosť, ktorá by jednoznačne mladej modelky nemala chýbať. 

- Najčítanejšie -