Presunúť na hlavný obsah

Kráska Dominika Ducová a jej dokonalá postava: Toto sú jej rady, ktoré odporúča ženám, ktoré chcú začať

Slovenské celebrity

Krásna Dominika Ducová je nielen úspešnou moderátorkou Fashion TV, ale aj odhodlanou bežkyňou či milovníčkou turistiky. Takéto odporúčania má pre ženy, ktoré svojmu vysnívanému športu chcú ešte len prepadnúť.

K dokonalému telu a postavičke ako lusk sa nie vždy dá dopracovať rýchlou cestou. U väčšiny žien sú to hodiny a hodiny strávene v posilňovni a tiež prísna diéta, ktorá zachováva telo zdravé, pevné a hlavne silné. Zdá sa však, že Dominika Ducová našla svoj liek na efektívne štíhlu postavu. Toto sú jej obrovské zistenia, neobchádza v nich ani začínajúce športovkyne.

Prečítajte si tiež: Najkrajšia Európanka Petra Sliacka: Nádherná tehuľka sa pripravuje na príchod dieťatka a poznáme pohlavie

Začiatkom športovej lásky môže byť maličkosť

Sama Dominika vie, že móda a cvičenie kráčajú ruka v ruke. Sú to dve oblasti, ktoré ju samu naozaj veľmi bavia. Deň v posilňovni či pri behu si preto nevie predstaviť bez kvalitného a pekného oblečenia. Pri výbere športového oblečenia musíte hľadieť na jeho funkčnosť, zaostávať by nemal ani príjemný materiál. Vyskúšajte si niekedy namiesto klasických riflí zakúpiť pohodlné legíny a samu seba k pohybu aj efektívnejšie prinútite.

36 dlhých ale zdravých hodín

V oblasti výživy je Dominika na seba v posledných mesiacoch tvrdšia. Má rada vyváženú stravu, ktorá kopíruje jej zdravý životný štýl, avšak nebráni sa ani novinkám v oblasti výživy. Sama sa rozhodla vyskúšať 36 hodinový diétny pôst. Táto metóda pomáha telu vnútorne sa zregenerovať a očistiť sa od akýchkoľvek tráviacich ťažkostí. Je vhodné robiť ju každý mesiac a podporiť tak svoju mladosť.

Zmena sa dá konať postupne

Odporúčaním od Dominiky je aj raz za čas vybehnúť zo svojich zaužívaných koľají. Nové veci rozširujú naše obzory a dokážu posúvať ľudí ďalej, aj v športovej oblasti. Sama prekonala seba, keď sa odhodlala trénovať na maratón, či zabehnúť nočný beh. Posúvanie vlastných limitov však viete uplatniť aj bežne počas pracovného dňa. Čo takto si požičať v meste bicykel a prepravovať sa na ňom? Takto to odporúča aj táto kráska!

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Film Alexander McQueen prilákal veľa tvárí: Nechýbala štylistka Zuzana Kanisová či modelka Linda Nývltová

Aj jedlo si treba užívať

Mladá exotická kráska sa nebráni ani novým spôsobom stravovania. Rada skúša nové jedlo a tak si nenechala ujsť ani vegánske hody, ktoré sa konali v Bratislave. Dôležité je zbaviť sa predsudkov a pripustiť, že aj zdravá strava môže byť chutná a plná zaujímavých kombinácií.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe