Presunúť na hlavný obsah

Mamička dvoch detí, modelka Andrea Verešová má telo mladej krásky: Tieto pohyby vrelo odporúča

Slovenské celebrity

Modelka Andrea Verešová mala odmalička blízko k športu. Svoju lásku k pohybu sa snaží preniesť aj na svoje detí. Darí sa jej to, veď obe deti sú veľmi nadané, no a svojej postave pomáha Andrea tiež.

Cvičenie sa musí stať vašou vášňou a radosťou, iba vtedy si uchováte postavu krásnu a vyšportovanú dlhé roky. Modelka Andrea Verešová by o tejto téme mohla rozprávať roky a neustále by mala svojich fanúšikov. Jej telo jej totiž môžu závidieť mnohé mladé ženy, ktoré nie sú tak oddané športu ako modelka sama. Takto sa udržiava k kondícii, užíva si však aj relax, ktorý prichádza po cvičení.

Prečítajte si tiež: Najslávnejšia modelka s najdlhšími nohami: Slovenka Adriana Sklenaříková v 47-rokoch ako nádherná maminka

Detoxifikácia organizmu a chudnutie v jednom

Pre Andreu Verešovú je veľkým pôžitkom pobyt v prírode. Mimo mestského ruchu vie úplne vypnúť a resentúť nielen svoje telo, ktoré zapotí pri poriadnej túre, ale aj svoju myseľ, ktorá tiež občas potrebuje poriadny detox. Takýto druh pohybu si Andrea najviac užíva práve so svojimi deťmi. Je to pre ňu spojenie toho najväčšieho relaxu a rodiny, ktorú tak miluje. 

Mohlo by vás zaujímať: Zimné čižmy Sloveniek: Toto budú najštýlovejšie kúsky podľa Dominiky Ducovej či Alexandry Orviskej

Odmena počas zimných dní

Po poriadnej lyžovačke, ktorej modelka vždy počas zimy príde na chuť, prichádza na rad aj pobyt vo welnesse či spa. Teplá voda vie byť totiž najlepším liečiteľom na boľavé svalstvo. Po dni v lyžiarkach a bunde Andrea Verešová odhalí vyšportovanú postavu v plavkách. Zaujať dokáže nejedno oko, nezaprie ani svoj módny vkus pri výbere odevu na plávanie.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe