Presunúť na hlavný obsah

Najslávnejšia modelka s najdlhšími nohami: Slovenka Adriana Sklenaříková v 47-rokoch ako nádherná maminka

Slovenské celebrity

Modelka s najdlhšími nohami sa momentálne plne sústreďuje na výchovu svojej malej dcérky. Adriana Sklenaříková je dokonalou mamou, podporu od svojho manžela by nevymenila naozaj za nič iné. Prečo je tomu tak?

Modelka Adriana Sklenaříková sa vrátila k svojej dokonalej predpôrodnej postave, radosť jej však dennodenne robí dcérka Nina. Užívajú si spolu chvíle plné pohody, na ktoré sa Adriana tešila počas celých deviatich mesiacoch tehotenstva. Jej nadšenie z materstva dopĺňa aj pomoc od osoby, ktorú by si pri sebe priala mať počas týchto dní každá žena. 

Mohlo by vás zaujímať: Krásna Marianna Ďurianová si vekom vycibrila aj štýl: Keď ju uvidíte od pása dolu, neunikne vám jej tip-top postava

Je to iba číslo 

Rodičom malej Niny sa mnohí čudovali, že sa rozhodli mať dieťatko už vo vyššom veku. Adriana je však presvedčená, že práve teraz je pre ňu tá správna chvíľa a práve chvíle materstva sú pre ňu niečím novým a nepreskúmaným. Sama sa teší každému novému dňu a láske, ktorú dostáva i dáva.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Diana Hágerová s postavou po pôrode ako lusk: Ktoré potraviny sú pre ňu tabu a ako sa drží vo forme?

Manžel je tu pri nej

Partner Adriany, Aram Ohanian, sa o dcéru stará rovnako odhodlane ako sama mama. Pre modelku je veľkou oporou, psychicky jej dodáva silu a pomáha kdekoľvek je to možné. Domácnosť si vedú podľa seba, ich tempo i štýl starostlivosti im dodáva pokoj a hlavne rozvahu, ktorej pri malom bábätku nikdy nie je dosť.

- Najčítanejšie -