Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Diana Hágerová s postavou po pôrode ako lusk: Ktoré potraviny sú pre ňu tabu a ako sa drží vo forme?

Feminity TV

Moderátorka Diana Hágerová, šťastná mamička malej dcérky Izabelky, ktorú má s moderátorom Romanom Juraškom, si veľmi užíva cvičenie, ktoré môže vykonávať aj v pohodlí domova. Ako akčná žena súčasnej rýchlej doby nemá totiž vždy čas na posilňovňu.

Vždy pozitívna mamička Diana Hágerová sa svojou postavou úplne vrátila do módu, ktorý si držala pred samotným pôrodom. Moderátorka nám prezradila, akú stravu si rada dopraje, i to, ktorý čas si ona sama dokáže vyhradiť na cvičenie. Spojenie materstva a fit postavy sa Diane podarilo skĺbiť, dôkazom je jej ploché bruško a vypracované nohy. Mali sme možnosť stretnúť sa s ňou na krste nového video programu na cvičenie, SUPER BODY, ktorému sa práve Diana stale hrdou krstnou mamou. 

Prečítajte si tiež: Stravujte sa ako Slovenky podľa veku: V tridsiatke to začína, po 40-tke sa inšpirujte Darou Rolins a budete fit

FEMINITY TV: Diana Hágerová prezradila, kedy sa jej najlepšie cvičí i to, ktoré potraviny sú pre ňu tabu

Je fitness rebelkou

Keďže denný program má Diana doslova nabitý, snaží sa k nemu pristupovať efektívne. Čas na poriadny workout si vie nájsť až počas obeda, kým jej malá láska Izabelka spí. Uznáva, že tento čas by jej možno neschálili mnohé výživové poradkyne či trénerky, razí si však svoju vlastnú cestu. Dôležité je, aby so svojim telom bola spokojná ona sama.

Mohlo by vás zaujímať: Soňa Müllerová a Emma Tekelyová dokazujú, že vek je len číslo: Týmto si uberajú roky a pôsobia mladistvo

Aj s Romanom milujú takúto kuchyňu

Diana sa udomácnila v Bratislave, domov k svojej mame sa však rada vracia. Jej varenie je však odlišné od toho, aké poznala z domu. Pochválila sa nám aj svojim receptom na postavu ako prútik. Aj s manželom preferujú domácu varenú stravu, ktorej zloženie si samy môžu odkontrolovať. Postupne ju dáva aj svojej dcérke a učí ju k zelenine a výžive, ktorú jej môžu ponúknuť iba rastlinné vitamíny.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe