Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Tamara Šimončíková Heribanová prezradila, aká je vo výchove dcérky Emilky: Má overenú radu pre všetky mamičky

Slovenské celebrity

Talentovanej spisovateľke sa život po narodení dcérky Emilky viditeľne zmenil. Prezradila nám, čo všetko je iné a tiež to, na čo vo výchove nedá dopustiť.

Tamara Šimončíková Heribanová prividela pred rokom na svet svoje prvé dieťa. Spolu s príchodom malej Emilky sa v jej živote veľa zmenilo.

VIDEO: Pozrite si celý rozhovor s Tamarou Šimončíkovou Heribanovou, v ktorom sa dozviete viac o jej živote a tiež o dcérke Emilke

Prečítajte si: Tamara Šimončíková Heribanová prežíva materstvo po svojom: Jej malá dcéra má vďaka tomuto rozprávkové detstvo

Spisovateľka momentálne prežíva svoje najkrajšie obdobie spolu s manželom a fotografom Branislavom Šimončikom. To všetko vďaka dcére, ktorú obaja milujú. Nedávno sa nám priznala s tým, že predtým vôbec netušila, čo materstvo obnáša, hoci túto tému s kamarátkami veľakrát rozoberali. "Je to u každého individuálne, ale hoci je môj príbeh krásny a šťastný, zmenilo sa to, že 4 až 5-krát do noci vstávam k Emilke, takže nie som veľmi vyspatá." Napriek tomu to Tamara vníma ako súčasť materstva. To, že sa Emilka budí aj niekoľkokrát za noc, a svojim smiechom zobudí oboch rodičov však spisovateľka rieši po svojom. "Možno taká rada je, že netreba podporovať dieťa v tých "rehotoch" o tretej v noci, ale len to vziať tak, že dobre, ona sa dosmeje a spíme ďalej."

Keď si Tamara nájde chvíľku pre seba, tak sa venuje hlavne práci. "Svoj voľný čas trávim písaním. Mám rozpísanú knihu a mám aj deadline. Rada využijem svoj voľný čas na sebarealizáciu. Myslím, že je dôležité, aby žena nezabudla na život, ktorý bol pred bábätkom." Hoci Tamara priznala, že nemá veľa voľného času, každé ráno si chvíľu pre seba nájde. "Každý deň mám 15 minút, kedy som naozaj len sama so sebou a vtedy sa starám o svoje telo a tvár."

Inšpirujte sa: Zuzana Ťapáková: „Humor a smiech pomáha v každej životnej situácii, aj preto je však asi taký vzácny...“

Tamara sa však napriek tomu nevenuje žiadnej špeciálnej starostlivosti a všetko v živote, aj starnutie vníma tak, ako je. "Krása ženy je práve v tom, že je prirodzená."

- Najčítanejšie -