Krásna Marianna Ďurianová si vekom vycibrila aj štýl: Keď ju uvidíte od pása dolu, neunikne vám jej tip-top postava

Moderátorka Marianna Ďurianová nechýbala medzi pozvanými hosťami na prehliadke Fera Mikloška. V kvetovanom modeli z jeho dielne strhávala na seba pozornosť. Jej štýl je vekom lepší a lepší.

Krásna Marianna Ďurianová si vekom vycibrila aj štýl: Keď ju uvidíte od pása dolu, neunikne vám jej tip-top postava

Krásna Marianna Ďurianová si vekom vycibrila aj štýl: Keď ju uvidíte od pása dolu, neunikne vám jej tip-top postava

Zdroj: Vlado Anjel

Prehliadka renomovaného módneho návrhára Fera Mikloška vždy priláka množstvo známych tvárí, medzi ktorými nechýba jeho klientela. Kolekcia jeseň/zima 2018 sa niesla v duchu temperamentnosti. Medzi pozvanými hosťami bola aj moderátorka Marianna Ďurianová. V spoločnosti sa neukazuje tak často, no keď niekam príde, automaticky na seba strhne pozornosť.

Inšpirujte sa: VIDEO: Luxusné kabelky Sloveniek: Domi Navara Cibulková podlieha trendom, Alena Pallová miluje tento štýl

Kvetovaná potlač je kľúčovým trendom jesene

Najpestrejšia paleta farieb je práve na jeseň a dizajnéri svetových rozmerov zaradili do svojho portfólia práve ako jeden z kľúčových trendov kvety. Slovenský návrhár Fero Mikloško napreduje práve so svetovými trendmi a jeho kolekcie sú vždy toho odrazom. 

Kvetovaný kabát, ktorý mala na sebe moderátorka Marianna Ďurianová ju v kombinácii s jej vizážou dokonale rozžiaril a omladil. Blondínka vyzerá, ako by sa pri nej zastavil zub času. Všimnite si tiež ako zladila outfit s kabelkou, takisto z dielne spomínaného návrhára. Krásnu ženskú siluetu docielila voľbou čiernych šiat, ktoré si dala pod kabátik. 

Opasok by nemal chýbať v šatníku žiadnej ženy

Trend z 80. rokov je na výslní a dokáže vyčarovať z outfitu celkom nový vzhľad. Dôkazom je aj voľba opasku, ktorý pekne vytvaruje siluetu presýpacích hodín. Presne v znamení ženskosti sa totiž vždy nesú všetky prehliadky návrhára Fera Mikloška, ktorý je na módnej scéne neuveriteľných 20 rokov, a to si zaslúži obdiv. Stále patrí medzi špičky, jeho dvornou stylistkou je aj Zuzana Kanisová, s ktorou tvoria nezameniteľné duo.

Páči sa vám štýl, aký nosí Marianna Ďurianová?

Áno
441
Nie
104
Hlasovalo: 545

Foto:
Vlado Anjel
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba