Presunúť na hlavný obsah

Je z nej slečna a krásu zdedila po očarujúcej mamine: Spoznávate dcérku známej slovenskej moderátorky?

Feminity

Medzi mamou a dcérou je vždy výnimočné a veľmi silné puto. A inak to nie je ani v tomto prípade. Tvoria nerozlučnú dvojku!

Ak ste tipovali, že na fotografii je dcérka známej moderátorky Miriam Kalisovej, tipli ste si správne. Rozkošná Mia rastie ako z vody. A je jasné, krásu zdedila po svojej očarujúcej mamine. Naozaj vyzerá ako malá bábika.

Spoločné chvíle si užívajú naplno

Dievčatá trávia takmer všetky chvíle spoločne a naozaj si jedna druhú užívajú. Sympatická moderátorka dcérku nadovšetko miluje. Veľmi jej záleží na tom, aby z jej malého dievčatka vyrástla inteligentná, múdra, láskavá a chápavá bytosť. No a naozaj sa jej to darí. Samozrejme nechýba ani jednej z nich zmysel pre humor. Ten je pre deti veľmi dôležitý a Miriam si je toho plne vedomá. 

Mohlo by vás zaujímať: Soňa Müllerová a Emma Tekelyová dokazujú, že vek je len číslo: Týmto si uberajú roky a pôsobia mladistvo

Najkrajšia rola ženy

Pre moderátorku je rola mamy tá najdôležitejšia na svete. A každý deň ďakuje niekomu tam hore, že má dcérku akou je Mia. ”…ĎAKUJEM, že si... môj dar za všetko dobré, čo som v živote urobila...som najšťastnejšia žena na svete, lebo toto dievčatko si ma vybralo za maminu...a..je mi cťou,” vyznala sa Miriam na svojej sociálnej sieti.

Na tento rituál nedajú dievčatá dopustiť

Spoločný čas sa snažia dievčatá tráviť veľmi aktívne. Plávajú, chodia na prechádzky do lesa, maľujú, veľa si čítajú. A viete aké okamihy má Miriam s dcérkou najradšej? Večerné uspávanie. Tak ako azda každá mama, aj Miriam s dcérkou majú svoj rituál. ”Milujem tieto naše ”fajnovučké” večerné chvíľky, keď všade padne tma a my si v teplúčku čítame... milujem ich, najprv rozprávka pre Miuchu a potom čítam nahlas moju knihu,kým zaspinká..momentálne čítame Roztopašnú abecedu a Rozhovory s Bohom…” Presne takéto chvíle sú pre deti nesmierne dôležité. A Mia má šťastie, že má takú skvelú maminu. 

Prečítajte si tiež: Stravujte sa ako Slovenky podľa veku: V tridsiatke to začína, po 40-tke sa inšpirujte Darou Rolins a budete fit

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe