Monika Hilmerová s manželom Jarom Bekrom ako čerstvo zamilovaní: Po 10-tich rokoch si splnili tento sen

Herečka Monika Hilmerová a jej manžel Jaro Bekr žiaria šťastím aj po rokoch. Viete, vďaka čomu sa im darí vo vzťahu udžiavať vášeň a iskru? Toto je ich malé tajomstvo.

Herečka Monika Hilmerová a Jaro Bekr pôsobia aj po rokoch ako čerstvo zamilovaní

Herečka Monika Hilmerová a Jaro Bekr pôsobia aj po rokoch ako čerstvo zamilovaní

Zdroj: instagram.com/monikahilmerova

Vlastný kľúč ku šťastiu

Herečka Monika Hilmerová a známy tanečník Jaro Bekr sa zosobášili presne pred desiatimi rokmi v bratislavskom Dóme svätého Martina. Hoci odvtedy ubehlo veľa času, manželia stále pôsobia ako čerstvo zamilovaní. Srší z nich, pohoda, pokoj, harmónia a šťastie. Aj napriek tomu, že čas uteká, ich láska je rovnako silná ako na začiatku. A to sa veru veľa dvojiciam nedarí. Oni však majú svoj osobný kľúč ku šťastiu. 

Rituály, rituály, rituály

Dvojica vie, že rituály sú pre vzťah nevyhnutnosťou. Pomahajú nielen počas krásnych chvíľ, ale aj v tých najťažších. Práve preto by ste si mali svoje vlastné vytvoriť. A tým, že ich rokmi opakujete, získavajú vlastné a vždy o niečo čarovnejšie kúzlo. Monika a Jaro to dobre vedia a preto na ne nedajú dopustiť. „Pred 10 rokmi sme mali po Štedrom večere s Jarkom naplánovaný výlet do Paríža, ale keďže na Vianoce nás čakal najkrajší dar, že čakáme Zarinku, tak celý výlet sme zrušili a pre istotu sme neleteli. Splnili sme si to teraz po 10 rokoch. Ha, keby mi vtedy dakto povedal, že o 10 rokov tam pôjdeme, tak by sa mi to zdalo dlho. Teraz sa mi zdá, že tých krásnych 10 rokov presvišťalo, akoby to bolo včera,” vyznala sa na sociálnej sieti krásna herečka. Z jej slov cítiť, pokoru, nehu, lásku aj to, aká je rodina pre ňu dôležitá a čo všetko pre ňu znamená.  

Rodina ako základný pilier

Syn Leo a dcérka Zara sú pre Moniku veľkými zázrakmi. Svoje deti nadovšetko miluje, rovnako ako manžela. Zarka sa poddala na maminu a vraj má množstvo záujmov a snov, ako keď bola Monika malá. Každý deň tak plní sny nielen deťom, ale aj sebe samej.

Vie však, že deti časom odrastú a z rodinného hniezda odídu. Preto sa s Jarom snažia neustále budovať aj ich vzťah ako manželov. Trávia spolu chvíle aj osamote, pretože to je pre vzťah neuveriteľne dôležité. 

Pôsobia na Vás Monika Hilmerová a Jaro Bekr stále rovnako šťastne ako pred rokmi?

Áno, rozhodne
488
Nie
21
Hlasovalo: 509

Foto:
instagram.com/monikahilmerova
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba