Presunúť na hlavný obsah

Ako sa rokmi zmenili najznámejšie Slovenky? Pauhofová zreje do krásy, Hilmerová si zachovala dievčenský vzhľad

Slovenské celebrity

Preneste sa spolu snami späť v čase a zaspomínajte si na retro looky slovenských osobností. Pri niektorých z nich budete mať pocit, akoby takmer vôbec nezostarli. Presvedčte sa!

Objavenie archívnych fotografií sa často krát spája s krútením hlavy a úsmevom na perách. Veď uznajte samy, ktorá z vás by ešte zatúžila po retro účese a nemožnom oblečení z pred 10 rokov? Tento krát sme objavili fotky slovenských úspešných žien, ktoré dokázali, že vek je naozaj len číslo.

Prečítajte si aj: VIDEO: Speváčka a herečka Barbora Švidraňová je v súkromí úplne iná: Prezradila nám, aká je vo vzťahu s novým partnerom

Monika Hilmerová

Obľúbená herečka, ktorú poznáte z viacerých divadelných a filmových inscenácií sa rokmi takmer vôbec nezmenila. Pri porovnaní fotografie z pred 10 rokov a súčasnosti, by ste len márne hľadali nejaký veľký rozdiel. Pôvabná Monika si zanechala dievčenský vzhľad a dnes vyzerá rovnako dobre, ako kedysi. Za jej hereckú kariéru vystriedala niekoľko účesov, ktoré menila podľa módy.

Táňa Pauhofová

Slovenská herečka Táňa Pauhofová si síce zanechala svoj kučeravý a nedbalý účes, no výzorom sa zmenila k lepšiemu. Príťažlivá ryšavka bola kedysi malé dievčatko, ktoré dnes vyrástlo v krásnu ženu. Úspešná osobnosť slovenského filmového plátna kvitne ako dobré víno. Čím je staršia, tým je krajšia.

Dara Rolins

Slovenská speváčka, ktorá je na hudobnej scéne už od svojho útleho veku, si prešla viacerými zmenami imidžu. Musíme priznať, že Dara si rokmi našla svoj osobný a jedinečný štýl, ktorý jej pristane najviac. Namiesto extravagantných outfitov a výrazného make-upu sa dnes ukazuje v spoločnosti v minimalistickom štýle a s dokonalou vizážou. 

Zdena Studenková

Legendárna herečka Zdena Studenková patrí už roky medzi najkrajšie slovenské osobnosti. Dáma, ktorá má štýl a distingvované správanie bola odjakživa krásnou ženou. Zdena svojím vzhľadom dokazuje, že starnúť sa dá aj s gráciou a šarmom. Pri pohľade na ňu máte pocit, akoby sa na nej ani nepodpísal zub času.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Tamara Šimončíková Heribanová prezradila, aká je vo výchove dcérky Emilky: Má overenú radu pre všetky mamičky

Adriana Kmotríková

Známa moderátorka, ktorá sa vám prihovára na obrazovkách už nejaký ten čas, sa môže pochváliť skvelou genetickou výbavou. Pri porovnávaní týchto dvoch fotografií by málokto predpokladal, že je medzi nimi rozdiel viac ako 10 rokov! Zdá sa, že sympatická blondínka zmenila len retro účes za modernejší zostrih. 

- Najčítanejšie -