Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie momenty zo života moderátorky Zlatice Švajdovej Puškárovej: Už čoskoro bude dvojnásobnou mamou

Slovenské celebrity

Moderátorka spravodajstva Zlatica Švajdová Puškárová prežíva momentálne najkrajšie obdobie. Má krásnu rodinu, ktorá sa už onedlho rozrastie o nového člena.

Obľúbená markizácka moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová je šťastná žena. Okrem skvelej kariéry, ktorú si užíva po boku svojho manžela Patrika Švajdu má doma syna Lea.

Prečítajte si: Mama s dcérou sa vybrali do spoločnosti: Pozrite sa, ako to krásnym ženám Šarköziovým počas večera pristalo

Malý Leo je podľa všetkého živé dieťa a obom rodičom robí obrovskú radosť. Len prednedávnom nastúpil do školy a zdá sa, že si život prváka užíva s úsmevom na tvári.

Leo trávi so svojimi rodičmi takmer každú voľnú chvíľu a aj vďaka nim má krásne a pestré detstvo.

Zlatica má vo svojom manželovi Patrikovi oporu nielen doma, ale aj v práci. Okrem neuveriteľne dlhého viac ako 16-ročného vzťahu a 2-ročného manželstva ich spája aj moderovanie Televíznych novín, ktorému sú obaja už roky naplno oddaní. Práve vďaka tomu, že sú neustále spolu im to všetko tak dokonale funguje.

Čítajte aj: Česká modelka Petra Němcová zažiarila na Oscaroch v rozprávkových šatách: Pôvabná kráska stavila na dievčenský look

Moderátorku je takmer nemožné vidieť inak, ako s úsmevom na tvári. Dôvodom bude zrejme aj to, že už onedlho sa stane dvojnásobnou maminou. My celej rodine držíme palce a gratulujeme!

Je vám sympatická moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová?

spolu hlasovalo 740 ľudí

áno
282
nie
458

- Najčítanejšie -