Presunúť na hlavný obsah

Takto vyzerajú raňajky Emmy Tekelyovej: Inšpirujte sa jednou potravinou na tanieri, ktorá zasýti na dlhší čas

Slovenské celebrity

Spisovateľka a moderátorka Emma Tekelyová vyzerá aj po šesťdesiatke rovnako dobre. Za všetkým je pravdepodobne jej pozitívny prístup k životu a zdravá strava.

Emma Tekelyová sa netají svojim vzťahom ku zdravému životnému štýlu, ktorému vďačí za to, ako dnes vyzerá. Hoci si v minulosti aj ona prešla rôznymi diétami, neskôr našla spôsob, ktorý je účinný a funguje pre ňu aj po niekoľkých rokoch.

Prečítajte si: Mama s dcérou sa vybrali do spoločnosti: Pozrite sa, ako to krásnym ženám Šarköziovým počas večera pristalo

Celé tajomstvo Emminej štíhlej postavy spočíva vo vyváženej strave a zdravých surovinách. Už zopár rokov nekonzumuje cukor a príprava jedla, či sladkých pokrmov ju náramne baví. Ona sama vie, že raňajky sú dôležitým štartom do dňa, a práve preto vyzerajú tie jej občas jednoducho, ale napriek tomu výživne. Nedávno si na raňajky pripravila vajíčka natvrdo, ktoré v sebe úplnou náhodou ukrývali až dva žĺtky. 

Práve vajíčko je potravinou, ktorá by vám počas chudnutia na tanieri chýbať nemala. Neobsahuje sacharidy, ale plnohodnotné a ľahšie stráviteľné bielkoviny. Vďaka svojím výživovým hodnotám je vajíčko výbornou potravinou práve v čase raňajok. Okrem toho, že skonzumujete niečo dobré pre váš organizmus, po jedle nebudete mať pocit hladu. 

Mohlo by vás zaujímať: Toto raňajkuje kráľovná Alžbeta II. už dlhé roky: Jej výberom jedla budete prekvapení

O tom, že je zdravá strava Emminou prioritou a neodmysliteľnou súčasťou nasvädčuje aj jej vlastná kniha sladkých a hlavne zdravých receptov, ktoré Emma vydala až v troch pokračovaniach za sebou.

Je vám sympatická spisovateľka Emma Tekelyová?

spolu hlasovalo 873 ľudí

áno
415
nie
458

- Najčítanejšie -