Presunúť na hlavný obsah

Známe krásky v predvianočnej nálade: Rozžiarená Jasmina Alagič, Magdaléne Šebestovej nechýba zmysel pre humor

Feminity

Aj slovenské krásky sa už nevedia dočkať najkrajších sviatkov roka. Pozrite sa spolu s nami, ako sa na toto obdobie pripravujú.

Vianoce patria medzi najkrajšie sviatky roka. A naše známe Slovenky na ne nedajú dopustiť. Už v tomto období sa na ne poctivo pripravujú. Pozrite sa spolu s nami, ako si toto obdobie užívajú a nechajte sa už teraz zlákať ich sviatočnou náladou a rozprávkovou atmosférou. 

Gabriela Drobová a jej celoživotná vášeň

Sympatická riaditeľka Fashion TV, Gabriela Drobová sa nikdy netajila tým, že Vianoce miluje. Toto obdobie patí medzi jej najobľúbenejšie v roku. Niečo ste však o nej možno netušili. Už veľmi dlho zbiera vianočné ozdoby. Dokonca už takmer 25 rokov. A je to jej skutočnou vášňou. "Moja najobľúbenejšia činnosť pred Vianocami je vychutnávať si pohľad na prekrásne dekorácie, sem tam niečo nové prikúpiť a inšpirovať sa. Som totiž totálny vianočný freak. Zbieram ozdoby a rôzne dekoračné prkotinky 25 rokov. Každý rok ozdobujem tri vianočné stromčeky. Ozdôb mám však aj na sedem. Mám z tohto obdobia veľkú radost a teším sa ako malé decko. A milujem vymýšľať darčeky!!!," napísala na sociálnej sieti.

Zasnená Jasmina Alagič

Krásna moderátorka Jasmina Alagič si tiež toto obdobie veľmi užíva. Čarovnú atmosféru, krásu a pohodu si vychutnáva v kruhu svojich najbližších. Už teraz sa však pripravuje vo veľkom štýle na Štedrý deň. "Milujem Vianoce aj čas pred Vianocami a po Vianociach." Tento rok ich strávi prvýkrát po boku svojej životnej lásky. Je nám teda jasné, že budú naozaj výnimočné. 

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové Slovenky, ktoré podľahli tomuto trendu: Andrea Verešová akoby stále mladla, Denisa Mendrejová a ďalšie

Čarovná Magdaléna Šebestová

Očarujúcej brunetke a mame malej Ninky, Magdaléne Šebestovej rozhodne nechýba zmysel pre humor. Touto sympatickou fotografiou sa pochválila na sociálnej sieti. Vidieť, že u Magdalény je počas sviatkov rozhodne veselo. Keďže vieme, že táto kráska má dokonylý vkus, už teraz sa tešíme na jej  ďalšie fotky z predvianočného obdobia. 

Tradície v podaní Moniky Hilmerovej a Karin Haydu

Známe herečky Karin Haydu a Monika Hilmerová nedajú dopustiť na tradície. A k nim patria aj ich pracovné povinnosti, ktoré však obe milujú. Stalo sa už akousi tradíciou, že Karin moderuje otvorenie Staromestských Vianočných trhov a Monika mala tento rok česť rozsvietiť vianočný stromček. Obe si tak užili príchod najkrajších sviatkov roka aj po pracovnej stránke perfektne.

Vianočná idylka Lucie Slaninkovej

Sympatická blondínka Lucia Slaninková každý rok chodí na vianočné trhy vo Viedni, ktoré zbožňuje. Tento rok si ich užila so sestrou a obe vyzerali veľmi spokojne a šťastne. Dokonca k prekrásnemu vianočnému stromčeku skvele ladili aj outfitmi. Sestry vyzerali ako v malom rozprávkove. 

Lenka Petrovičová a dokonalá výzdoba

Slovenská kráska Lenka Petrovičová tiež podľahla vianočnej atmosfére. Bývalá misska a priateľka Ivana Kmotríka mladšieho, sa pripravuje na sviatočné obdobie, ku ktorému neodmysliteľne patria aj nákupy. A presne na tie sa brunetka vybrala. Nezabudla to však zachytiť na milej fotografii, kde jej to nesmierne pristane. 

Prečítajte si: Mikloško predstavil kolekciu jeseň/zima 2018: Marianna Ďurianová vsadila na kvety, Zuzana Kanisová v zamate

- Najčítanejšie -