Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: TOP róby z Fashion Sparkling Charity Night: Tieto krásne ženy zažiarili počas minulých ročníkov

Slovenské celebrity

V poradí už šiesty ročník benefičného galavečera Fashion Sparkling Charity Night je za dverami a jeho celkový výťažok opäť poslúži dobrej veci. Okrem tohto charitatívneho aspektu však na ňom každoročne zažiari aj veľa známych a krásnych žien.

Fashion Sparkling Charity Night 2018 sa bude konať už po šiestykrát túto sobotu v historických priestoroch budovy Slovenskej filharmónie. Riaditeľka módnej televízie Fashion TV, Gabriela Drobová, ktorá je hostiteľkou a organizátorkou tohto filantropického večera, prezradila o nadchádzajúcom ročníku aj niečo viac: „Tento šiesty ročník je výnimočný tým, že sme sa inšpirovali 100. výročím vzniku Česko-Slovenska. Prvýkrát v histórii budeme spolupracovať so slovenským módnym domom Hellenski, ktorý je zároveň generálnym partnerom tohto podujatia. Bude predstavených 20 večerných rób z tvorby slovenských módnych dizajnérov. Lekárska, biznisová a spoločenská elita sa stretáva, aby podporila filantropický projekt a pomohla tam, kde je to potrebné. Tento rok pôjde vyzbieraná čiastka Hodine deťom.“ My len doplníme, že Hodina deťom je najstaršou zbierkou na Slovensku, ktorá oslavuje už 20. ročník. 

VIDEO: Takto to vyzeralo počas charitatívneho večera Fashion Sparkling Charity Night po minulé roky

Charitatívne podujatie teda už tradične spája módu s ušľachtilým cieľom. Sama Gabika minulý rok zažiarila v takejto ružovej róbe značky Emilio Pucci.

No nielen počas minulého roka, ale aj v priebehu minulých ročníkov sme mali možnosť vidieť celý zástup skutočne nádherných a inšpirujúcich rób známych žien. Tu je malá ukážka. 

Jasmina Alagič

Moderátorka Fashion TV Jasmina Alagič v červených šatách Pronovias s hlbokým výstrihom na chrbte bola minulý rok neprehliadnuteľná. Ten bol pre ňu zároveň veľmi dôležitým, keďže toto podujatie moderovala. Práve v tento večer naplno ukázala, čo v nej je a odvtedy sa jej moderátorské ponuky len tak hrnuli. 

Mohlo by vás zaujímať: Moderátorka Superstar v centre pozornosti: Jasmina Alagič hviezdi a presne vie, v čom sú jej ženské tromfy!

Dominika Ducová

V takejto ligotavej, ba priam hviezdnej róbe zažiarila ďalšia moderátorka Fashion TV, Dominika Ducová v roku 2016 na tomto podujatí. Jej nádherná róba pochádzala z dielne slovenského módneho návrhára, Fera Mikloška. 

Dominika Navara Cibulková 

Minulý rok v rámci Fashion Sparkling Charity Night 2017 zažiarila aj naša úspešná tenistka, Dominika Navara Cibulková. Na sebe mala oblečenú nežnú púdrovú róbu z dielne Valentino z butiku LBM Parížšká. 

Michaela Kocianová

Topmodelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava vyzerala veľmi sofistikovane v roku 2013 na tomto známom podujatí práve v kráľovskej fialovej farbe modelu šiat. Róba perfektne kopírovala jej dokonalé krivky tela. 

Mária Zelinová

V roku 2014 stavila bývalá moderátorka Fashion TV a dnes modelka, moderátorka a redaktorka Funradia, Mária Zelinová, na róbu z dielne NuPPL a bol to dobrý výber. V kombinácii s červeným rúžom v obtiahnutej róbe vyzerala naozaj sexi. 

Andrea Verešová

Minulý rok predviedla nádhernú róbu modelka Andrea Verešová a to v šatách od Jany Pištejovej. Andrea vyzerá z roka na rok mladšie a jej postava perfektne. Preto si takéto odvážne šaty môže dovoliť obliecť.

Čítajte tiež: VIDEO: Koncentrácia krásnych žien: Alena Pallová s Romanou Škamlovou hostiteľkami večera, oslnivá Daniela Peštová

Soňa Skoncová

Bývalá moderátorka Fashion TV a dnes aj podnikateľka s vlastnou značkou šperkov I love KUKU, Soňa Skoncová, ostala verná svojej návrhárke Jane Pištejovej aj v roku 2016. Tá pre ňu ušila takúto priam rozprávkovú a snovú róbu, v ktorej ešte viac vynikla jej krása. 

Lenka Vacvalová

Ďalšia krásna a aktuálna moderátorka z radov Fashion TV, červenovláska Lenka Vacvalová, v roku 2016 predviedla rafinovaný model s odhaleným chrbtom v róbe tiež od slovenskej módnej návrhárky, Janky Pištejovej. 

Karolína Chomisteková

V 2016 roku zažiarila aj súčasná riaditeľka Miss Slovensko, Karolína Chomisteková, ktorá stavila na róbu ďalšieho známeho slovenského návrhára, Fera Mikloška. Karolína bola rafinovaná a sexi, čo poviete? 

Monika Bagárová

Speváčka Monika Bagárová bola na poslednom ročníku podujatia rozhodne neprehliadnuteľnou. Monika predviedla svoje krivky v asymetrickej róbe od Michaela Kováčika a pôsobila doslova ako bohyňa.

Denisa Mendrejová

Medzi každoročnými hosťkami tohto významného podujatia patrí aj ďalšia modelka a bývalá Miss Universe 2009, Denisa Mendrejová. Tá minulý rok siahla po striebornom modeli šiat, ktoré doplnila o čiernu kožušinku a vyzerala naozaj luxusne. 

Romana Škamlová

Modelka a podnikateľka Romana Škamlová je rovnako už stálicou tohto podujatia. Veľmi sexi a zvodne pôsobila minulý rok v tejto čiernej róbe zaujímavého strihu. Všetky pohľady boli na nej.  

Neprehliadnite: VIDEO: Stylingy Sloveniek: Alena Pallová opäť za dámu, Karolína Chomisteková zvolila šaty s týmto motívom

Alena Pallová

V roku 2016 predviedla na Fashion Sparkling Charity Night krásnu a sviežu kvetinovú róbu, uznávaná lekárka Alena Pallová. Je šaty pochádzali z dielne Veroniky Kostkovej a vyzerala ako rozprestretá kvetinová záhrada. 

Róba ktorej zo známych žien z podujatia Fashion Sparkling Charity Night počas minulých rokov sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 58 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus