Presunúť na hlavný obsah

Monika Bagárová a jej recept na šťastný život: Za vždy vysmiatou sexi kráskou stojí práve toto

Zahraničné celebrity

Momentálne prežíva jedno z najrušnejších období svojho života, ale aj tak jej stále svieti úsmev na tvári. Tak vyzerá rozhodne človek, ktorý robí to, čo miluje najviac na svete!

Monika je nepopierateľne veľký živel. Len pred pár dňami jej vyšiel nový videoklip, takže si môže konečne na chvíľku vydýchnuť. Obdobie, ktoré predchádzalo tvorbe novej video nahrávky, však stálo speváčku množstvo síl a aj jej odhodlania. Kreatívna práca je však to čo nadovšetko miluje a nedokáže si bez nej predstaviť svoj život.

 

#2days #offline #musicvideo #bellindaforyou #me

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Prečítajte si tiež: Najkrajšia Slovenka spred rokov a jej zmena imidžu: Z brunetky je dnes pomaly blondínka

Nadovšetko pozitívna Monika!

Mladá speváčka vie, že jej profesia nie je vždy úplne prechádzkou ružovou záhradou. Sú dni, počas ktorých precestuje nesmierne množstvo kilometrov a pracuje hlavne vo svojom aute. Na opačnej strane sa potom o to viac teší naspäť domov. Sama sebe dopraje aj zaslúžený odpočinok po tvrdej práci. Pre pocit pokojne a zrelaxovanej mysle si preto rada dopraje aj dlhý kúpeľ!

 

#lifeisbeautiful #love #god #blessed #music #offline

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Tu rada tvorí svoje texty!

Vaňa je nielen miestom jej oddychu ale aj skvelou príležitosťou na jej ďalšiu tvorbu. Monika pracuje neustále a preto nemá problém písať svoje skladby ani v kúpeľni. Pokojná atmosféra večerného kúpeľa vie byť obrovským zdrojom nápadov! 

Mohlo by Vás zaujímať: Najnovšie fotografie vojvodkyne Kate ukázali aj jednu zvláštnosť na jej tele: Viete, čo o nej prezrádza?

Život je zábavou!

Tak ho prežíva Monika, pretože jej ingredienciou šťastia je hlavne spokojnosť. Nevadí jej tvoriť celý deň i noc, pretože spev je jej život. Má radosť aj z dlhých natáčacích dní, pretože aj tie vedia byť poriadne zábavné, ak má okolo seba pozitívnych a svoju prácu milujúcich ľudí. Mladá brunetka je preto  nepochybne jedným z najväčších speváckych objavov svojej generácie. Svôj veľký talent vo veľmi pozitívnom svetle prezentuje aj celému svetu!

 

#comingsoon #ariela #musicvideo #bellindaforyou

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

- Najčítanejšie -