Presunúť na hlavný obsah

Dara Rolins vie, ako zaujať v každom type plaviek: Ktoré strihy vyčarujú dokonalé krivky?

Slovenské celebrity

Krásy cudzích krajín, skvelá spoločnosť a hlavne vyšportovaná postava, na ktorý je speváčka právom hrdá. Krásna blondínka Dara Rolins si užíva leto tak ako sa patrí!

Dara Rolins vie ako zaujať a v lete v tejto malej disciplíne dokonale vedie. Speváčka sa môže pochváliť postavou, ktorá je hodná nielen speváckeho, ale aj prehliadkového móla. Poctivo cvičí a zdravo sa stravuje. Práve tieto zásady sa podpisujú na jej tele, ktoré v lete môže ukázať v celej jeho kráse.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Cvik na každý deň v týždni od Lucie Mokráňovej: Vylepšite si postavu ako práve ona

Miluje farby a na plavkách ich ukazuje rada

Dara si na plavkách užíva mixovanie farieb. Svoje spodné diely nikdy neladí s vrchom. Takúto nudu na svojom odeve speváčka neznesie. Miluje keď sa môže vyblázniť, pridať volánik či mašličku. Jej dvojdielne plavky vie pekne kombinovať medzi sebou a vždy teda príde s niečím novým a nečakaným.

Keď celé tak rafinované

Dara Rolins sa nebráni ani celým plavkám. Nevie ich však nosiť iba tak, v celej ich jednoduchosti. Krásna speváčka volí radšej rafinovanejšie varianty, ktoré ukážu aj časť jej bokov či bruška. Neprekáža jej ani šnurovanie. Jednofarebnosti tohto kúska však zostáva naplno verná.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky v plážových outfitoch: Domi Navara Cibulková ako dievčatko, Romana Škamlová ako femme fatale

Letná pohoda s kamarátkami 

Leto si najlepšie užije v spoločnosti svojich milovaných. Či už je to jej dcérka, alebo jej dvorné tanečníčky, o zábavu má speváčka postarané. Svoju dokonalú postavu ukázali aj jej kamarátky a tanečníčky v jednom, s ktorými si Dara užíva dni plné slnka v čarovnom Taliansku.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus