Letný trend po novom: Takto si užite námornícke farby a nechajte ich zažiariť v netradičných outfitoch

Leto sa nepochybne spája s troma farbami, okolo ktorých je vytvorená nejedna módna kolekcia. Námornícke farby: biela, modrá a kde tu akcent červenej, sa však každý rok poctivo vracajú. Zažiarte v nich aj vy, avšak ukážte svoju kreativitu v týchto detailoch.

Námornícke farby: biela, modrá a kde tu akcent červenej- sa však každý rok poctivo vracajú

Námornícke farby: biela, modrá a kde tu akcent červenej- sa však každý rok poctivo vracajú

Zdroj: Profimedia

Červená iba na doplnkoch

Ak nechcete byť prvoplánová, zamerajte sa iba na detaily. Na tých totiž stojí celá ženská krása. Dokonalé letné šaty osviežte červeným rúžom. Jeho akcent udajte tiež kabelke a neváhajte sa zahaliť iba do bielej. Ak pridáte modré topánky, máte vyhraté. Je to ženská zmes, ktorá však vôbec nie je prvoplánová.

Prečítajte si tiež: Nový trend, o ktorom teraz všetci hovoria: Zabudnite na minisukne, v móde sú boxerské šortky v tomto štýle

Pásiky? Jednoznačne čierne!

Ak máte plné zuby klasického modro bieleho pásikovania, vytiahnite kúsky, ktoré síce pásiky majú, avšak inej farby. Kombinujte červenú s čiernou a bielou. Táto silná kombinácia zaujme na prvý pohľad, pretože je proste neprehliadnuteľná. 

Rifľovina má tiež morský vibe

Ani v lete sa nevyhýbajte rifľovým kúskom. Doplnené červenými či bielymi doplnkami môžu mať presne ten morský nádych, ktorý od nich požadujete. Sviežosť docielite strihom jeansových šiat. Voľte širšie varianty, v ktorých vám zaručene nebude teplo. 

Ako národná vlajka

Keďže v Amerike majú za sebou oslavy Dňa nezávislosti, mali ste možnosť načerpať inšpiráciu aj z týchto tematických outfitov. Na ich oblečení sa prepája práve spomínaná námornícka trojkombinácia, ktorá nemusí byť vôbec nudná. Zahoďte za hlavu pásiky a vyskúšajte hviezdy ši srdiečka. Prívalom nového vzduchu môžu byť aj bodky. 

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové letné sukne si zamilujete: Vyberte si tú správnu dĺžku presne podľa typu vašej postavy

Staré dobré červené šaty

Dovolenka sa mnohým ženám spája práve s obľúbenými šatami. Boli tie vaše červené a pásikavé? Pretože ak nie, tento rok nahraďte svoj deficit. Toto krásne námornícke klišé proste nikdy neomrzí! Stačí im málo a sú dokonalým outfitom na celé leto.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba