Presunúť na hlavný obsah

Cíťte sa po celý deň ako v papučkách: Sezóna štýlových šľapiek je v plnom prúde

Móda

Časy, keď ste sa v šľapkách cítili trápne sú preč. Ich vzkriesenie však prebieha na omnoho rafinovanejšej úrovni. Premyslené detaily na každom jednom kúsku z nich robia tú najlepšiu obuv na akúkoľvek letnú príležitosť.

Sú pohodlné, sexi a v súčasnosti aj veľmi trendy. Reč je o šľapkách, ktoré môžete nosiť v rôznych kombináciách a neublížia už ani elegantnému outfitu. Ich variabilite sa medze nekladú a o zaujímavé tipy nie je v obchodoch naozaj núdza. Práve malé detaily z nich robia netradičnú obuv plnú prekvapení. Toto je náš štýlový výber.

Prečítajte si tiež: Uviažte si košeľu do trendy uzlíka: To, čo bolo donedávna OUT, sa opäť dostáva do módy

Premyslené šnurovanie

Klasické šľapky dostávajú v obchodných reťazcoch kožený make over. Stáva sa z nich obuv vhodná na akúkoľvek príležitosť a o ich kvalite sa už tiež nedá pochybovať. Dizajn mnohých z nich je veľmi nadčasový a štýlový zároveň. Prepletanie, sieťka či kombinácia kožených materiálov. S výberom tohto typu naozaj nepokazíte ani elegantný outfit. 

Vyvýšená podrážka a neutrálne farby

Láska k zemitým farbám sa dá vyjadriť aj za pomoci podrážky vašej topánky. Štýlové šľapky s vyvýšenou spodnou časťou sa v súčasnosti zaobalili do špagátov či korku. Výrazné sú samy o sebe už týmto detailom. Na vrchnej časti sa viete vyhrať s farbami, ale outfitu určite neublížite aj si vyberiete aj flitre či populárne kamienky.

Perly v hlavnej úlohe

Ženský štýl sa dá krásne podtrhnúť šperkom, ktorý môžete nosiť aj na svojej nohe. Perličky sú neustále veľmi populárne a objavili sa v kolekciách mnohých návrhárov. Takýto typ obuvi krásne osvieži každý outfit a domá mu pocit elegancie. 

Našuchnite a buďte v pohodlí po celý deň

Novým typom letnej obuvi sa stali tzv. „mules“. Jednoznačne pohodlné našuchovačky vám zabezpečia voľnú pätu a stabilitu v oblasti prstov. Sú vhodné na akúkoľvek príležitosť a nájdete ich v obchodoch v množstve farieb. Túto sezónu by ste samozrejme nemali vynechať populárny zamat či verziu s brmbolcom alebo kovovou prackou. 

Mohlo by vás zaujímať: Biele šaty sú trendom leta: Pomocou týchto doplnkov ich doladíte do množstva štýlov

Mašle mašličky

Ženskosť do vášho topánkového rajóna prinesú práve šľapky s mašľou na ich vrchu. Tento typ sa túto sezónu objavil naozaj všade. Nemusíte sa držať pastelových farieb, ani byť zástankyňou infantilnosti. Mašľa už dávno nie je iba pre malé dievčatká. Na dámskej obuvi sa hrdo vyníma- zaujala na nej totiž popredné miesto.

- Najčítanejšie -