Presunúť na hlavný obsah

Čo prezradila o vojvodkyni Meghan jej najlepšia kamarátka? Takto vidí jej budúcnosť v kráľovskej rodine

Zahraničné celebrity

Herečka Abigail Spencer je jednou z najlepších priateliek vojvodkyne Meghan. Poznajú sa už dekádu a nesmela chýbať ani na jej kráľovskej svadbe.

Spoznali sa na hereckom castingu, neskôr spolu natáčali úspešný seriál Suits. To, že sa stali priateľkami nebude náhoda. Obe sa totiž narodili v ten istý deň a rok.  Počas svadby Harryho a Meghan jej robila spoločnosť Priyanka Chopra a vedľa nej sedela Serena Williams spolu s manželom. Novinári od nej vyzvedali podrobnosti o ich priateľstve i o tom, aká je vojvodkyňa v súkromí. Abigail na ňu prezradila, milé pikošky. 

Prácu získala usilovnosťou

Priateľka prezradila, že Meghan okrem herectva mala aj vlastnú spoločnosť, v ktorej navrhovala oblečenie. Nezabudla dodať, že všetko si zaslúžila poctivou prácou. Okrem toho sa venovala aj rôznym charitatívnym projektom. „Naozaj mi pomohla dozvedieť sa viac o veciach na svete, o ktoré by som sa mala viac zaujímať,“ povedala v rozhovore pre Extra TV. 

Meghan má vkus a charizmu

Abigal miluje Meghanin štýl obliekania, pretože je elegantný a nadčasový. Počas ich priateľstva ju v móde veľmi ovplyvnila. Ako priateľky si neskutočne sadli. Hovorí o nej ako o skvelom človeku, kamarátke, ktorá je veľmi milostivá. „Keď s ňou hovoríte, máte pocit, že ste jediná osoba na tejto planéte,“ povedala pre Vanity Fair. 

Charitatívne projekty ju napĺňajú

Pre jej priateľku je Meghan jednou z najkrajších ľudských bytostí na svete. Teší sa z jej úspechov, lásky, šťastia a vie, že na poste vojvodkyne žiari: „Som tak nadšená, že svet sa bude môcť zažiť jej krásu a ja skutočne si myslím, že s jej zanietením pre charitu a usilovnosťou bude mať skvelú príležitosť zmeniť svet. Ak to môže niekto urobiť, bude to ona,“ nešetrila chválou Abigail v rozhovore pre People.

- Najčítanejšie -