Presunúť na hlavný obsah

Roztomilý outfit princeznej Charlotte vám vyčarí úsmev na tvári: Ozdoba kráľovskej rodiny vás zaručene očarí

Zahraničné celebrity

Kráľovská rodina je vždy pod dohľadom módnej polície a ich dresscode sledujú ľudia po celom svete. Tentokrát sme sa zamerali na malú princeznú Charlotte, ktorá svojím rozkošným outfitom zatienila aj samotnú Kate. Presvedčte sa!

Počas prvej oficiálnej návštevy v Nemecku boli všetky oči na kráľovskej rodine, ktorá poctila túto krajinu svojím príchodom. Princ William s vojvodkyňou Kate a svojimi dvoma deťmi rozdávali všade navôkol úsmevy a boli centrom pozornosti. Tú najväčšiu pozornosť však na seba strhla práve najmladšia členka rodiny. Pozrite sa, ako jej to pristalo!

Mohlo by vás zaujímať: Aký je skutočný vzťah medzi Kate Middleton a Pippou Middleton? Ide o perfektné sesterské duo, alebo sú rivalky?

Malá módna ikona

Najmladší potomok kráľovskej rodiny, princezná Charlotte z Cambridge, očarila na návšteve v Nemecku, kde sa objavila pri príležitosti významnej udalosti. Len 2 ročná princezná na seba strhla všetku pozornosť práve svojím roztomilým outfitom. 

Očarila v ružových šatách

Ružové šaty s golierikom zladené s červenými doplnkami jej nesmierne pristali a Charlotte bola skrátka „na zjedenie“. Červená mašlička vo vlasoch a sandálky v rovnakej farbe len potvrdili dokonalý vkus tejto kráľovskej rodiny. Charlotte zažiarila ja po boku svojej mamy, ktorej outfit bol tiež zladený v ružovkastých odtieňoch a obidve pôsobili naozaj vznešene a pôvabne.

Mohlo by vás zaujímať: Aj kráľovná Elizabeth II. má svoje tajomstvá: Toto ste o jej veličenstve ani netušili!

Ukážková kráľovská rodina

Musíme priznať, že kráľovská rodina pôsobí naozaj ukážkovo a ich vystupovanie na verejnosti je vždy sprevádzané širokými úsmevmi a milými gestami. Sympatická rodina je taktiež vždy dokonale upravená, čo potvrdili aj pri poslednej návšteve. Štýlové a nadčasové outfity, ktoré zároveň spĺňajú tradíciu kráľovského rodu sú skrátka skvelou reprezentáciou a my sa už teraz tešíme na ich ďalšie spoločné fotografie.

Páčia sa vám šaty princeznej Charlotte?

spolu hlasovalo 597 ľudí

Áno
575
Nie
22

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus