Presunúť na hlavný obsah

Sestry dvojičky Olsenové: Svoju kariéru nezvládali vždy s ľahkosťou, táto jedna vlastnosť im chýbala

Zahraničné celebrity

Sestry dvojičky, Mary Kate a Ashley Olsen, si svoju kariéru začali budovať ešte v detskom veku. Ich tváre sa objavovali na televíznych obrazovkách v teenagerských filmoch. Tento rýchly vstup do pracovného prostredia poznačil aj vyrovnanosť dievčat v dospelosti.

Mary Kate a Ashley Olsen by sme v súčasnosti nedefinovali ako herečky. Ich kariéra bola postavená aj na ich milom vzhľade, ktorým tešili oko divákov. Nedá sa poprieť ich talent, v dospelosti ho však preniesli do inej sféry.

Prečítajte si tiež: Victoria Beckham predstavila športovú kolekciu: Spája kalifornský spirit a britské krajčírstvo

Dobehla ich minulosť

V súčasnosti sa sestry spolupodieľajú na tvorbe vlastnej módnej značky. Žijú ďaleko od seba, avšak ich komunikácia je stále tak intenzívna ako počas dní, ktoré spolu trávili. Ich kariérna cesta však nebola vždy bez prekážok. Síce sa im ako malým dostalo uznanie, podpísalo sa to na ich odhodlaní v budúcnosti. Túto radu by chceli dať všetkým, ktorí si nie sú istí svojím prístupom k práci.

Dôležitá zásada

Keď sa sestry vrhli na spoločné podnikanie v módnom priemysle, ocitli sa zrazu v úplne inom svete. Predtým poznali herectvo, v ktorom už mali vybudované svoje meno a hlavne za sebou hrdú a podporujúcu rodinu. Móda však bola pre nich vždy veľkou inšpiráciou a pri biznise sa naučili rozoznávať svoje silné, ale aj dôležité slabé stránky.

Mohlo by vás zaujímať: Julia Roberts má radu pre všetky matky: Podelila sa o ňu aj s Amal Clooney, tá ju prijala s pokorou

Veľkú chybu urobili hneď na začiatku. Snažili sa vo svojom podnikaní spoliehať iba na vlastné rozhodnutia. Neskôr si okolo seba vytvorili tím ľudí, ktorý chápal ich posolstvo v móde. Dôležité rozhodnutie pre ne však bolo naučiť sa povedať NIE. Príležitostí na trhu je naozaj mnoho a dvojičky chceli zaujať, avšak výber vhodnej alternatívy je veľmi dôležitý. Preto odporúčajú aj NIE ako možnosť odpovede. 

Vlastnosť na ktorej to stojí

Síce Mary Kate i Ashley chceli už vo svojich detských časoch pre seba len to najlepšie, zabúdali aj na vlastnú hodnotu. To, že niekoho odmietnu nie je zlá vlastnosť, skôr sa naučia selektovať výhody a nevýhody a hľadieť viac aj na svoje potreby. Keby sa naučili skôr rozlišovať niektoré podnety, dnes by bol ich vnútorný pokoj oveľa väčší.

- Najčítanejšie -