Presunúť na hlavný obsah

Julia Roberts má radu pre všetky matky: Podelila sa o ňu aj s Amal Clooney, tá ju prijala s pokorou

Zahraničné celebrity

Herečka Julia Roberts pokladá herca Georga Clooneyho za svojho dobrého priateľa. Nielenže mali možnosť hrať bok po boku v mnohých filmoch, vytvorili si medzi sebou aj priateľské puto. Julia sa preto rozhodla podeliť s Amal Clooney o jednu dôležitú radu.

Materstvo dá zabrať naozaj každej žene, bez ohľadu na to, či je pôvabná herečka ako Julia Roberts alebo ostrieľaná právnička ako Amal Clooney. Obe tieto dámy majú ešte jednu veľmi dôležitú spoločnú črtu. Sú matkami dvojičiek a preto sa im s ľahkosťou hovorí práve o materstve. Výchova dvoch detí v jednom čase si vyžaduje plnú koncentráciu a aj dávku nadhľadu, práve preto sa Julia rozhodla poradiť Amal práve toto.

Prečítajte si tiež: Nicole Scherzinger sa v 40-tke drží jednej zásady: Keby to vedela mladšia, jej chudnutie by bolo účinnejšie

Poriadne sa zapotíš

Julia Roberts sa rozhodla ísť pred Amal s pravdou von. Nikdy netvrdila, že výchova dvojičiek je prechádza ružovou záhradou. Jej 14-ročná Hazel a rovnako starý Phinn sú jej potechou, avšak nezaobíde sa ani bez poriadnej dávky pravidiel, ktoré je potrebné v jej rodine dodržiavať. Pre Amal Clooney má preto veľmi dôležitú zásadu, ktoré sa ako mama aj ona sama držala- plač je bežná vlastnosť! Julia priznáva, že aj jej deti ju niekedy dohnali až k slzám a tie momentálne považuje za najkrajšie vo svojom živote.

Za prebdenými nocami jej bude smutno

Pretty woman uznávala matky, ktoré zvládajú všetko s humorom. Jej prvé roky s dvojičkami boli poznačené metódou pokusu a omylu. Snažila sa byť tou najlepšou mamou, ale až keď pochopila, že dokonalosť neexistuje, uľavilo sa jej. Výchova je o tvrdej práci, pote a hodinách strávených na nohách. Amal si vzala k srdcu Juliino posolstvo a svoje deti vychováva nielen s láskou ale aj s nadhľadom, pretože inak by to popri svojej práci nestíhala.

Mohlo by vás zaujímať: Princ Harry a vojvodkyňa Meghan sa už sťahujú: Viete, v akom štýle bude zariadený ich domov a detská izba?

Nakoniec je to zábava

George a Amal sú silná dvojica, ktorá si vie rozhodne stáť za svojim. To si o nich myslí aj ich priateľka Julia Roberts. Sama sa nikdy predtým neodvážila dávať ľuďom rady o výchove, pretože sa nepokladá za žiadnu expertku. Veď predsa len aj ona sama, keď ako matka ukladala svoje dieťa o tretej ráno, iba s ťažkým srdcom niesla rady od niekoho, kto má síce silné reči, ale nie je pri nej v tej sekunde a ani nevie aká je ona vyčerpaná. Okrem dvojičiek má Julia doma aj 11-ročného syna Henryho Daniela. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus