Presunúť na hlavný obsah

Nicole Scherzinger sa v 40-tke drží jednej zásady: Keby to vedela mladšia, jej chudnutie by bolo účinnejšie

Zahraničné celebrity

Nicole Scherzinger si svoje miesto na chodníku slávy zadovážila už dávno. Ako hlavná speváčka dievčenskej skupiny Pussycat Dolls ohurovala svojich fanúšikov. Jej postava sa však po rokoch vôbec nezmenila. Táto zásada jej však ukázala, že jej chudnutie v mladosti mohlo byť ľahšie.

Kým bola mladšia, vyskúšala popová speváčka Nicole Scherzinger takmer každú diétu. Týmto vyhlásením sa sama vôbec netají, práve naopak. Snaží sa ukazovať ženám v jej veku, ale aj mladým dievčatám, že chudnutie ide oveľa ľahšie ak si nerozhádžu svoj metabolizmus. Cvičenie si nastavuje presne podľa svojich potrieb a postupuje pri ňom presne takto.

Mohlo by vás zaujímať: Ivanka Trump vedie svoje deti k jednej dôležitej zásade: Vďaka nej nebudú rozmaznané a budú si pomáhať

Dôležitý je tento pocit

Nicole sa ako mladšia trápila s úmorným cvičením so záťažami i činkami, ktoré trýznilo jej telo. Brunetka bývala k sebe prísna, pretože chcela vyzerať čo najlepšie. S odstupom času usudzuje, že cvičenie musí mať jedinec hlavne v hlave. Až keď pochopila, že cvičiť chce kvôli tomu, aby si zabezpečila svoju vlastnú psychickú pohodu a lásku k sebe samej, všetko jej šlo ľahšie. Zásadu, ktorú dodržiava je však skoré ranné cvičenie. Svoje telo napumpuje energiou hneď ráno- ako mladšia si to nedokázala predstaviť, dôležitejšie boli mnohé iné aktivity ako ranný workout.

Pred cvičením sa treba posilňovať týmto spôsobom

Pred samotným výjazdom do posilňovne sa nezabúda poriadne najesť. Snaží sa dodržiavať zdravú stravu, avšak nevyhýba sa ani maškrteniu. Jej dôležitým zistením je práve fakt, že keď si niečo odopiera, túži po tom ešte viac. Klasický efekt zakázaného ovocia sa u Nicole Scherzinger preukazuje naplno. Preto sa speváčka radšej motivuje, ako odrádza. Pred cvičením si je schopná dopriať aj kúsok čokolády na energiu, vie však, že potom musí zabrať dvojnásobne ak si chce udržať tip top postavu.

Prečítajte si tiež: J Lo prekonáva 10-dňovú výzvu bez cukru: Pozrite sa na jej brušné svaly a prečo si vlastne tak veľa odopiera?

Dáva stop hladovaniu

Ako mladšia si Nicole zvykla zacvičiť aj nalačno. Niekedy nejedla dostatok potravín, pretože si myslela, že práve toto je cesta k chudému telu. Pochopila však, že svoje svaly musí budovať aj zvnútra a že cvičenie jednoducho bez výživy tela nefunguje. Dnes nedrží žiadnu diétu a ani sa prísne neobmedzuje. Rada si dá cestoviny i mexické jedlo, ktoré jej pomáha s trávením. Jej jedálniček pred cvičením, ktorý musela posilniť, obsahuje vajíčka, slaninu a niekedy aj poriadnú dávku lososa, ktorý je známy svojou výživovou hodnotou.

Diskusia k článku

comments powered by Disqus