Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa Kate odhalila verejnosti skrytý talent malej princeznej Charlotte: Viete, po kom to zdedila?

Zahraničné celebrity

Ako malá princezná Charlotte rastie, jej rodičia sledujú aj to, aké má záujmy či zdedené talenty. Nedávno jeden jej skrytý talent odhalila mama Kate a čo na to princ William?

Malá princezná je fanúšičkou remesiel

Jeden talent malej princeznej sa prejavil nedávno, kedy sa vojvodkyňa Kate spolu s manželom, princom Williamom, zúčastnila istého charitatívneho podujatia.Konkrétne išlo o návštevu nemocnice a prípravy vianočných darčekov pre deti v nej. Kate vlastnoručne vyrobila náramok z korálikov a pritom poznamenala aj to, že jej malá dcérka je tiež fanúšičkou remesiel: „Charlotte by určite rada urobila jeden taký," cituje ju magazín Harper´s Bazaar. 

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton: Túto povahovú vlastnosť nechce, aby jej deti po nej zdedili

Jablko nepadlo ďaleko od stromu

V tomto prípade však jablko nepadlo ďaleko od stromu. Mnohí možno netušíte, že aj krásna vojvodkyňa z Cambridge je umelecky založená. Kate koniec koncov aj absolvovala univerzitu, ktorá má sama umeleckú históriu, dokonca sa sama na škole angažovala v rámci umeleckých remesiel. O vojvodkyni je tiež známe, že rada aj sama fotografuje svoje ratolesti. Dokonca sa vďaka svojmu záujmu o umenie Kate stala aj kráľovskou patrónkou Victoria & Albert Museum v Londýne, ktoré minulý rok otvorilo svoje fotografické centrum. 

Čítajte tiež: Kate Middleton a jej Vianoce: Aké darčeky kupuje svojim deťom a čím poteší práve najmladšieho princa Louisa? 

„Catherine je tá umelecká“

Na rozdiel od manželky a dcérky Charlotte, princ William takýto skrytý talent nemá. Dokonca na margo samého seba v tejto oblasti vtipne poznamenal, že je nepoužiteľný čo sa týka umeleckých aktivít či remesiel: „Aj môj syn vie, že som v tomto k ničomu. Catherine je tá umelecká,“ cituje ho  spomínaný magazín. Dokonca aj jeho manželke Kate prišiel jeho pokus niečo vyrobiť naozaj vtipný. 

Neprehliadnite: Brigitte Macron verí v pravú lásku: Najmladšej dcére v tomto dáva jasný dôkaz, ako si ísť za splnením svojho sna 

Bude malá princezná teda pokračovať v stopách svojej mamy a podporovať raz umenie ako ona vďaka vlastným projektom? Nechajme sa prekvapiť...

 

- Najčítanejšie -