Presunúť na hlavný obsah

Na tento rituál nedajú William a Kate dopustiť: Vďaka jednej veci zvládajú aj kritické situácie v manželstve ľahšie

Feminity

Áno aj kráľovská dvojica občas rieši škriepky, rovnako ako bežní smrteľníci. Viete však, na čo nedá princ William so svojou manželkou v takých prípadoch dopustiť?

Manželstvo princa Williama a vojvodkyňe Kate Middleton patrí jednoznačne medzi tie najsledovanejšie. Od začiatku svojho vzťahu sú pod drobnohľadom médií a verejnosti

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Kat Middleton nikdy nenosí túto jednu farbu: Všimli ste si tiež, prečo má vždy rozpustené vlasy? 

Smiech lieči 

Ľudia chcú prirodzene o páre vedieť, čo najviac. Práve takýto tlak, nie je vždy jednoduché ustáť, aj keď ste si vedomí, že je to vlastne vašou povinnosťou. Napriek tomu Kate a William vystupujú na verejnosti vždy s dobrou náladou a usmiati. Humor je pre nich vo vzťahu veľmi dôležitý. Vedia, že práve s ním, ide v živote všetko oveľa ľahšie. Viete však na aký rituál nedajú dopustiť v ťažších životných situáciách? 

Rituál, ktorému sú verní roky

Túto vec, z ktorej si Kate a William urobili tradíciu dodrživajú odkedy spolu začali randiť. Jeden deň v týždni si po spoločnej večeri ľahnú do postele a čítajú si knihu. Spoločne. Kate predčítava a William počúva. Zámerne si vyberajú tituly s nadsázskou, práve preto aby sa pri tom aj nasmiali. Je to pre nich nesmierne dôležité.

Nielenže trávia čas spoločne, ale venujú sa jeden druhému naplno. Rozprávajú sa, preberajú dej a najmä sa smejú. Dokonca aj keď prišli deti, drobné hádky a nezhody, neupustili od toho. Práve naopak. Vedia, že je dôležité, aby dvojica mala aj niečo ”svoje”. Malý svet, kam deti a problémy chvíľočku nepatria. Pre vzťah je to nesmierne podstatné a dokáže ho to skutočne posilniť. 

Máte aj vy nejaký osvedčený rituál, na ktorý nedáte vo vzťahu dopustiť?

spolu hlasovalo 156 ľudí

Áno
63
Nie
93

Neprehliadnite: Kate Middleton ako prísna mama: Princezná porušuje protokol, aby z jej detí nevyrástli "rozmaznanci."!

- Najčítanejšie -