Presunúť na hlavný obsah

Angelina Jolie bola už odmalička predurčená na úspech: Túto vlastnosť si u nej všimla jej mama, zostala jej dodnes

Zahraničné celebrity

Herečka Angelina Jolie si neustále s láskou spomína na svoju matku. Tá ju naučila základy života a síce opustila tento svet v roku 2007, Jolie sa s ňou v duchu rozpráva doteraz.

Mama Angeliny Jolie, Marcheline Bertrand, sa snažila svojej dcére vštepiť len tie najväčšie kvality. Určite by dnes bola hrdá, keby videla, ako jej dcéra zvláda výchovu svojich šiestich detí sama. Angelina Jolie je momentálne mamou na plný úväzok, zvláda okrem toho aj herectvo, svoju humanitárnu prácu i pôsobenie aktivistky.

Mohlo by vás zaujímať: Zamilovaný syn Beckhamovcov Brooklyn: Jeho nová láska má s jeho mamou Victoriou spoločnú túto črtu

Táto vlastnosť ju drží nad vodou

Už ako mladá bola Angelina Jolie veľmi srdečná a rozhľadená osoba. Z pohľadu jej mamy boli toto vlastnosti, ktoré sa snažila v nej rozvíjať. Dievča sa do vôd šoubiznisu dostalo veľmi skoro, Angelina však nikdy nezostala pohltená pýchou a egoizmom. Máme v nej možnosť vidieť pokornú ženu, ktorá vie, ako správe vychovávať svoje deti. 

Vidí v ľuďoch presne to, čo jej matka

Angelina Jolie túžila po veľkej rodine. Práve tento jej splnený sen svedčí o jej veľkom srdci. Sama sa priznala, že inak by si ani formovanie svojej vlastnej rodiny nevedela predstaviť. Jej matka sa snažila o to isté, dávala láskavosť nad všetky iné čnosti.

Prečítajte si tiež: Kate Middleton si zakladá pri nákupe potravín na tomto: Pokračuje v tradícii, ktorú si obľúbila aj kráľovná Alžbeta II.

Inak konať ani nevie

V dnešnom svete plnom nenávisti je herečka Angelina Jolie peknou ukážkou toho, ako sa dá využiť moc, ktorú získala svojim hereckým talentom. Nepremenila sa na hviezdu, ktorá by bola nevšímavá. Je neustále odhodlaná pomáhať ľuďom, pracuje pre charitatívne organizácie a zlepšuje postavenie žien v spoločnosti. Herečka stále verí, že práve jej milovaná matka jej pomáha k správnym krokom. Keď je nešťastná a nevie ako ďalej, s mamou sa rozpráva vo svojich myšlienkach a koná tak, ako si myslí, že by to urobila práve ona.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus