Presunúť na hlavný obsah

Všimli ste si? Na všetky ženy, ktoré sa v živote Brada Pitta objavili, sa on sám začal časom podobať

Feminity

Čo myslíte, skutočne platí, že ak ste vo vzťahu dlhšie, začínate sa jeden na druhého podobať? Zdá sa, že partnerky, ktoré boli po boku známeho herca sú toho dôkazom. Čo myslíte?

Obľúbený herec a popolárny herec vždy patril medzi lámačov ženských sŕdc. Svojim šarmom a charizmou sa stal sexsymbolom v niekoľkých obdobiach. A aj dnes mu nechýba sexappeal. No aj napriek tomu, že o ženy nemal nikdy núdzu, jeho vzťahy boli vždy relatívne dlhé. Zaujímavosťou však na nich je jeden fakt. Na všetky ženy, ktoré sa v živote Brada Pitta objavili, sa on začal časom podobať. V každom prípade, dvojice mali vždy zladený nielen outfit, ale aj celkový look. Veď posúďte sami.

Juliette Lewis (1990)

Známy herec tvoril s touto kráskou pár od jej 17-tky. Do oka si padli počas nakrúcania filmu. Dvojica spolu randila tri roky, no už v tom období Brad prispôsobil svoj vzhľad aktuálnej polovičke. Strihom, farbou, ale aj dĺžkou vlasov. 

Gwyneth Paltrow (1994)

S obľúbenou plavovláskou Gwyneth Paltrow sa dal herec dokopy v práci. Ich láska vydržala opäť tri roky, no Brad prešiel pri Gwyneth celkovou premenou. Tmavý odtieň vlasov zmenil na blond a výrazne svoj účes aj skrátil. Na istých fotografiách, dokonca párik vyzerá ako súrodenecká dvojica. Aj mnohí ich blízki pratelia, si v tom čase robili žarty, že vyzerajú ako brat so sestrou. 

Prečítajte si tiež: Na verejnosti ich spolu často neuvidíte: Silný pár Bradley Cooper a Irina Shayk si vo vzťahu zakladajú na tomto

Jennifer Aniston (1999)

Obľúbený hollywoodsky párik spolu dlho randil a až v miléniovom roku 2000 si povedali sladké ”Áno”. Idylka skončila po 5 rokoch. No napriek tomu, Jennifer a Brad počas svojho spolužitia žiarili. Dokonca boli mnohokrát vyhlásení za najkrajší pár Hollywoodu. Aj v tomto čase Brad zmenil svoj imidž a siahol po presvetlení - tón v tóne a odvážnejšom strihu. Rovnakom, aký mala jeho partnerka. 

Angelina Jolie (2012)

S herečkou Angelinou Jolie tvorili pár 11 rokov. Práve kvôli nej, vraj Brad opustil v tom čase sladkú Rachel z Priateľov - Jennifer Aniston. A so zmenou partnerky, opäť prišla aj zmena celkového looku. Dlhšie vlasy, tmavý odtieň - presne ako Angelina. Tak čo myslíte, podobal sa Brad na svoje partnerky, či nie? 

Mohlo by vás zaujímať: Beauty rutina očarujúcej Meghan Markle: Pre žiarivú pleť sa vojvodkyňa zo Sussexu drží tohto pravidla

S ktorou známou ženou tvoril podľa vás herec najkrajší pár?

spolu hlasovalo 495 ľudí

- Najčítanejšie -